реклама Делікат

«Надоїло олів‘є, вирішив перечитати новорічний подарунок!» - написав у «Фейсбуці» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

81368572_2667466496705615_5680685030301499392_n

Нижче він додав фото книги. Це книга М. Булгакова «Мастер и Маргарита».

75539976_958920371162046_211150109918887936_n

У коментарях до допису дехто пише, що це "важка" та "серйозна" література для новорічної ночі. А завідувач філією "Холодний яр" національного історико-культурного заповідника "Чигирин" Богдан Легоняк радить меру Черкас краще замінити "Мастєра і Маргаріту" українофоба - Булгакова на "Холодний Яр " Юрія Горліс-Горського, мовляв, толку буде більше...

75539976_958920371162046_211150109918887936_n

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Толя таки не Іванушка 04.01.2020 17:31
Цитую СЭМЭН:
Читает,читает да еще на любимом русском языке.

Думаю,Толя зараз поржав з того, що в нього руццкій язик - "лябімий" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Пригадую. 04.01.2020 13:19
Для Толі це не книга, а дорога іграшка. Толя,- це читати потрібно а не робити вигляд.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Чистота 04.01.2020 12:14
Цитую юра:
Тоха думав вона з картінками, а ви напали. Добре хоч не догори ногами держе :cry:

Та й ти не краще думаєш! Не "держе" ,а тримає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #15 СЭМЭН 04.01.2020 10:05
Цитую Светлана:
Цитую Розрив шаблона:
ТОЛЯ - і раптом щось читає! :eek: Не має значення навіть, що саме читає.
Да не читает толик! Толик всем хвастается очень дорогим изданием. Кожаная паліту́рка, авторский рисунок. А вы все заладили - читает. Толик показывает количество денег, а не саму книгу.

Читает,читает да еще на любимом русском языке.А ты СВЭТА разве не хвастаешься своим "дорогущим" нижним бельем,купленны м по скидкам на алиэкспресс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 по феншую 03.01.2020 18:02
А він все ж таки дуже популярний. Он скільки коментів. Куди Зеленському.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Светлана 03.01.2020 17:00
Цитую Розрив шаблона:
ТОЛЯ - і раптом щось читає! :eek: Не має значення навіть, що саме читає.
Да не читает толик! Толик всем хвастается очень дорогим изданием. Кожаная паліту́рка, авторский рисунок. А вы все заладили - читает. Толик показывает количество денег, а не саму книгу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Розрив шаблона 03.01.2020 16:15
ТОЛЯ - і раптом щось читає! :eek: Не має значення навіть, що саме читає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 А точно 03.01.2020 11:37
Цитую Ігор:
Може досить вже типу українським можновладцям пропагувати літературу на мові окупанта? Тим більше, що зараз є повно гідної україномовної продукції.

А чому мовчить "Свобода", чи можливо це вони книжку подарували :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Ігор 02.01.2020 23:14
Може досить вже типу українським можновладцям пропагувати літературу на мові окупанта? Тим більше, що зараз є повно гідної україномовної продукції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 ЮЗР 02.01.2020 22:40
КАМА СУТРУ Изучает 8)