реклама Делікат

Голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк вважає, що дві обласні комунальні газети «Нова доба» і «Черкаський край» ще ризиковано пускати в самосійне плавання. Про це він повідомив у інтерв’ю газеті «Вечірні Черкаси».

Депутат Любов Майборода пропонувала забрати один мільйон гривень із фінансування газет «Нова доба» і «Черкаський край», щоб додати коштів на гемодіаліз, аби не спустошувати місцеві бюджети. Які взагалі подальші плани на ці видання – обласна рада не братиме приклад з облдержадміністрації, вийшовши зі складу засновників?

– Це питання не раз порушували на порядку денному засідань. Я думаю, що з часом засоби масової інформації взагалі будуть самостійними. З урахуванням того, як у Черкасах склалася ситуація зі ЗМІ, зокрема по наших двох газетах, їх сьогодні пускати в самостійне плавання ризиковано. Незабаром засоби масової інформації, які не будуть користуватися попитом у читачів, відпадуть самі по собі. Аби ми вийшли із засновників «Нової доби» і «Черкаського краю», вони б цього року не вижили. Це не значить, що ми втручаємось у їхню роботу, але хочеться дати їм стимул для того, що вони сьогодні мають самі працювати на себе. Подивимось, як вони потужно запрацюють із новими керівниками, – зазначив Валерій Черняк.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #14 Знають всі 14.05.2012 22:02
Цитую Черкащанин:
"Депутат Любов Майборода пропонувала забрати один мільйон гривень із фінансування газет «Нова доба» і «Черкаський край», щоб додати коштів на гемодіаліз"
Дивно це чути, адже НД отримала всього 100 тис з бюджету, а це менше ніж по 10тис на місяць.
До речі, а слабо журналістам "Прочерку" взяти коментар у Тулуба і Черняка щодо невиплати з/п у їх газеті, чи говорячи словами пана Йова у вас журналісти деграбували як профі і бояться задавати незручні владі питання?

Осипенку скільки не дай обмиє все в свій карман.
Сорм"язливо прислужливий хапужка, обмішулить будь кого, а вибори для нього взагалі грошовий зорепад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Черкащанин 14.05.2012 16:26
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Черкащина сміється 10.05.2012 23:35
Цитую кактус:
Батюшкі маї! Черняк вважає Януковича і Тулуба святими! Поставив їх біля ікони! Як же людина хоче прогнутися перед начальством. Дивіться пане Черняк не перегніться занадто, а то ще складетеся як розкладушка і назад не вирівняєтесь. Хоча ви лікар вам видніше. До речі як лікар скажіть, що це означає, коли людина фотки начальства біля ікони ставить?


Іконостас, Яукович, Тулуб, ікона Божої матері.
Тулуб рулить по середині....
Такого ще світ не бачив, раб не позорив би черкащан і Черкаську область.
Цікаво, а на європейський лад, у ного портрет родиини на столі є ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Прикро 10.05.2012 22:33
Цитую кактус:
Батюшкі маї! Черняк вважає Януковича і Тулуба святими! Поставив їх біля ікони! Як же людина хоче прогнутися перед начальством. Дивіться пане Черняк не перегніться занадто, а то ще складетеся як розкладушка і назад не вирівняєтесь. Хоча ви лікар вам видніше. До речі як лікар скажіть, що це означає, коли людина фотки начальства біля ікони ставить?


Цікаво, а у Тулуба портрет Литвина і Черняка в поза спиною є ?

Невже у Черняка така рабська душа, можливо так, бо вигдяд і поведінка у нього явного пристосуванця
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 ВурБОРкича 10.05.2012 17:28
О фотографиях,гла вный по центру,шестерки по краям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Ню-ню 10.05.2012 16:21
Цитую Олег:
КОли ці газети хоть трішки були народними, а теперь стануть біло-синіми.

"Народними" - це при Даниленку чи при Льошенку вони були? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 лікар 10.05.2012 16:14
Цитую кактус:
Батюшкі маї! Черняк вважає Януковича і Тулуба святими! Поставив їх біля ікони! Як же людина хоче прогнутися перед начальством. Дивіться пане Черняк не перегніться занадто, а то ще складетеся як розкладушка і назад не вирівняєтесь. Хоча ви лікар вам видніше. До речі як лікар скажіть, що це означає, коли людина фотки начальства біля ікони ставить?

Цитую О.ЧУПРИНА:
А фотокартки,що на другому плані я прийняв би. З великою натяжкою можна говорити про портрет Президента,а ... ? Чи може в кабінеті третього поверху стоїть портрет В.П.Черняка? Тоді цей обмін люб"язністю двох рівнозначних фігур можна зрозуміти,інакш е... .

Петрович прибери те, що не потрібно.Ти сам нас навчав ,що себе поважати потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Йов 10.05.2012 16:02
Не нужно им никаких стимулов,там люди давно не думают о читателях и журналистике,а только о самосохранении возле кормушки.Их даже в другие газеты не берут,поскольку они как профи деградировали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Олег 10.05.2012 15:52
Ну що сказати, підгрібають пресу під себе. КОли ці газети хоть трішки були народними, а теперь стануть біло-синіми. Очікуйте масового звільнення журналістів..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 О.ЧУПРИНА 10.05.2012 15:46
А фотокартки,що на другому плані я прийняв би. З великою натяжкою можна говорити про портрет Президента,а ... ? Чи може в кабінеті третього поверху стоїть портрет В.П.Черняка? Тоді цей обмін люб"язністю двох рівнозначних фігур можна зрозуміти,інакш е... .