реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Журналіст Валентин Чернявський зателефонував до Анатолія Бондаренка і повідомив, що сталася помилка і той не отримає номінації «Людина року-2019». Відео- та аудіозапис розмови журналіст виклав у соцмережу Фейсбук, пише "Про все"

Snymok-2

«Анатолій Васильович, вас турбує піар-менеджер проекту «Людина року» Плитка Сергій. Виникла помилка стосовно номінантів. Ми переплутали мера Черкас із мером Чернігова. Дуже схожі назви міст, – заявив Валентин Чернявський, спілкуючись із міським головою.

Зрештою Анатолій Бондаренко попросив «дописати його в лауреати». Дізнавшись, що це обійдеться йому в кілька тисяч, сказав, що готовий доплатити.

«Та додамо, все, що треба. Кажіть, що робить. Давайте директор ваш мене набере і ми все вирішимо», – заявив очільник Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+6 #12 Усьо для людьов 22.01.2020 13:09
04 грудня 2019, 09:04
За дорученням міського голови Черкас А.Бондаренка фахівцями КПТМ «Черкаситеплоко муненерго» було проведено роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію, в результаті чого з (чому не з грудня як інщі обласні центри України ?????) 2020 року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені АЖ !!!!!!!!!!!!!!! !!!!! на 40-150 грн.

20 січня 2020, 13:08
вже 19 обласних центрів ОКРІМ ЧЕРКАС!!!!!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!!! : Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.
Для прикладу за грудень 2019 у різних областях: сума перерахунку по 1-кімн.квартирах становить від 80 грн до 292 грн; по 2-кімн. – від 110грн до 435 грн; по 3-кімн.– від 140 грн до 563 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Оголошення 22.01.2020 10:29
Продам грамоту за 5-й клас.
Дорого.
Після передоплати - можлива доставка "Новою поштою" в Лисянку.
Толікам - скидка. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Перехожий 22.01.2020 10:13
Цитую Маруся:
Записати можна будь-кого. Не відомо - якої б дурні нагородив Чернявський про своїх л....вниць...

Заздрість за коханок муляє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #9 Тимиш 22.01.2020 09:08
Журналіст схожий на ідіота, якщо чесно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Добре, що є ще справжні 21.01.2020 19:25
Досі Толя думав, що всі журналісти - такі як Фреймут і Воротник.
Чернявський змусив протверезіть)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Я не Яна 21.01.2020 16:33
Яка ж крамола в тому, що мер купує собі рейтинг?!! Страна корррупціонеррр ів! А Валентин -- таки молодця, але най буде обережним, бо то таке...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #6 Сергій 21.01.2020 15:21
Нічого крамольного у висловлюваннях Бонда не бачу. А от з якої дупи хероєм дня став Чернявський - невідомо. Страна дураков?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Кого це так тОркнуло? 21.01.2020 12:35
Цитую Маруся:
Записати можна будь-кого. Не відомо - якої б дурні нагородив Чернявський про своїх л....вниць...

Хто ти, Машка? Открой лічіко! :P