реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
38513940_2147863928618222_4003956950726344704_n Компанія Магонова і партнери готувала звіт для Кабінету міністрів за минулий рік, який обійшовся у 84 тисячі гривень. Про це свідчать дані в системі публічних закупівель ProZorro.

Згідно з даними, господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету міністрів замовив послуги з підготовки та публічної презентації звіту про перебіг і результати виконання програми діяльності Кабінету міністрів приватній фірмі "Магонова і партнери".

Згодом у ЗМІ стала лунати критика на адресу уряду, який сам не може підготувати звіт, а наймає для цього компанії. Також у ЗМІ обговорили постать засновниці компанії Анастасії Магонової.

Фото: tabloid.pravda.com.ua

Фото: tabloid.pravda.com.ua

Цікаво, що Анастасія Магонова – з Черкас, прославилася після акції протесту "Изыди", що відбувалася в рамках діяльності жіночого руху "Femen".

Як писали ще у 2011 році ЗМІ, Анастасія Магонова – продюсер, співпрацювала з Дмитром Коляденком, Світланою Лободою, Владом Чеховим, створила інтернет-довідник у сфері українського шоу-бізнесу. Любить активний відпочинок, займається картингом і сноубордингом, готувала страви на телеканалі «ВІККА» у програмі «СмачнОГО!»

416584

реклама

Коментарі  

 
+7 #1 1 19.02.2020 19:17
КАПЕЦ а чем же КМ занят и это при ихних зарплатах :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100