реклама Делікат

 Начальник Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА Станіслав Толчин днями написав заяву на звільнення. Про це «Прочерку» повідомив заступник голови ОДА – керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Едуард Івакін.

Фото з архіву сайту atv.odessa.ua

Фото з архіву сайту atv.odessa.ua


– Заява подана за власним бажанням. Очевидно, у зв’язку з переходом на іншу роботу, – коротко зазначив Едуард Івакін.

Цікаво, що багато хто з опитаних нами начальників інших обласних управлінь – колег Толчина – не на диктофон зауважили, що з моменту призначення практично не бачили його в облдержадміністрації. Хоча зауважили, що ще цього понеділка Станіслав Толчин був на нараді в губернатора.

У свою чергу, у приймальні Станіслава Толчина «Прочерку» не змогли надати ніяких коментарів стосовно того, чи планує звільнятися їхній шеф. Однак зауважили, що зараз його немає на місці і невідомо коли буде…

Нагадаємо, що до Черкас колишній гендиректор ДП «Макєєввугілля» Станіслав Толчин приїхав на запрошення свого друга, черкаського губернатора Сергія Тулуба.

«На сьогодні ми призначили виконуючим обов’язки Станіслава Толчина, якого я знаю дуже багато років. Я впевнений, що саме з його досвідом, тими контактами, які він має, ця робота вийде на новий рівень і швидше матиме результат. Але Толчин не призначений остаточно. На сьогодні ми придивляємося. І якщо побачимо нормальні зрушення і отримаємо погодження міністерств, відомств, тоді призначатимемо його. Або буде інший варіант», – говорив у березні Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Рабинович 18.05.2012 09:11
Цитую sh23925sh:
Правильно. В ОГА кроме бумаги укрась нечего,а гроши тоже мимо проходят.

- Приходи к нам работать.
- А шо у вас воровать ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Клінтон 18.05.2012 08:42
Цитую Овен:
Таки да. В этом отношении Тулуб ОЧЕНЬ отличается от Черевко в лучшую сторону. Респект и уважуха!

Совсем плох! Одно слово - овен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 sh23925sh 18.05.2012 08:08
Правильно. В ОГА кроме бумаги укрась нечего,а гроши тоже мимо проходят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Мойша 17.05.2012 19:51
Цитую Ужасть:
А мне опять же КАЖЕТСЯ, это говорит о требовательност и и принципиальност и губернатора. Ради дела и результатов не жалеет никого, даже своих. Это не пример того как Черевко 4!!!!!!!!! года держал лежавшего на должности, не рыбу, не мясо - "карпатского орла" Ильича :lol:

Я понимаю так, что все мои "минусовщики" в страшной настальгии по возвращению "карпатского орла" с его приватизацией островов напротив Тарасовой могилы в Каневе типа для изучения проелета комаров :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Овен 17.05.2012 17:18
Цитую Ужасть:
А мне опять же КАЖЕТСЯ, это говорит о требовательност и и принципиальност и губернатора. Ради дела и результатов не жалеет никого, даже своих. Это не пример того как Черевко 4!!!!!!!!! года держал лежавшего на должности, не рыбу, не мясо - "карпатского орла" Ильича :lol:

Таки да. В этом отношении Тулуб ОЧЕНЬ отличается от Черевко в лучшую сторону. Респект и уважуха! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 sh23925sh 17.05.2012 14:58
Бог шельму метит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Ужасть 17.05.2012 13:53
А мне опять же КАЖЕТСЯ, это говорит о требовательност и и принципиальност и губернатора. Ради дела и результатов не жалеет никого, даже своих. Это не пример того как Черевко 4!!!!!!!!! года держал лежавшего на должности, не рыбу, не мясо - "карпатского орла" Ильича :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Фелікс 17.05.2012 13:08
ДОНЕЦЬКІ Й ТУЛУБ ГОНЯТЬ ПОРОЖНЯК!!!
ОДНИМ СЛОВОМ - НЕУКИ І ВОРЮГИ!!!
ГЕТЬ ЗА БРАМУ!!!
ГАНЬБА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Держслужбовець 17.05.2012 12:56
Друзі! Зачекайти, А хто цього трудівника хоча декілька раз бачив на роботі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 karmen 17.05.2012 12:51
Облом,однако :oops:
Може їх треба ретельніше ловити,донецьки х?
:lol: :lol: