реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Днями начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор підписали договір про співпрацю, відповідно до якого  партнери співпрацюватимуть у напрямку взаємного співробітництва щодо навчальних, методичних, наукових і творчих контактів з метою кваліфікованої підготовки фахівців у галузі лісового господарства.

8b335b7485ef8fbe5a0bcc8799204fb1_XL

Відповідно до укладеного договору, основними напрямами діяльності визначено співробітництво у галузі вдосконалення освітньої програми спеціальності 205 «Лісове господарство», програм навчальних дисциплін та виробничих практик з метою урахування сучасних тенденцій розвитку галузі та розвитку професійних компетенцій майбутніх фахівців лісової галузі.

Відтак, зміцнення партнерських зв’язків дозволить значно підвищити ефективність навчального процесу завдяки впровадженню інноваційних лісівничих науково-педагогічних методів та технологій.

За матеріалами: ЧДТУ

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100