реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Опалювальний сезон у Черкасах продовжили до 6 квітня включно. За це проголосував виконавчий комітет Черкаської міськради.

teplo11-710x434

“Поки що температура повітря буде достатньо низькою, а з наступного тижня синоптики прогнозують потепління. Тому ми маємо подбати про те, щоб черкасці не відчували дискомфорту у своїх оселях”, – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Якщо буде необхідність продовження опалювального сезону, виконком збереться ще раз.

Нагадаємо, згідно з попереднім рішенням виконкому, опалювальний сезон у Черкасах мав завершитися 1 квітня.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 Чекайте 5 грудня 01.04.2020 10:06
Цитую ченчик:
правильно, тільки хоч трохи ціну на тепло знизьте......

Бондаренко: «Тарифи на теплоенергію для черкащан буде знижено»
04 грудня 2019, 09:04
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 ЮЗР 01.04.2020 09:23
Цитую Любов Майборода:
Опалювальний сезон має тривати до 15 квітня. Коли люди сидять вдома через карантин - мають сидіти в теплі. Зайві простудні захворювання нам нідочого.

....!.... ЧЕРЕЗ ПАРУ ДНЕЙ +15 БУДЕТ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ЮЗР 01.04.2020 09:21
Карась... 8) из за тебя люди в апреле опять штуку гривен вынуждены будут отдать.. Завтра спокойно можна было бы завершить отопительный сезон.. PS: Смела завтра отключает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Єва 31.03.2020 20:33
Вимикайте опалення, не можливо знаходиьись в квартирі, таке пекло :cry:
Вже краще без нього чим так. Та і за опалення такі лічильники приходять :-x
Чому в Черкассах найдорожче опалення, де воно там автономне? Автономне повинно бути дешевше, ніяк не дорожче!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 ЮЗР 31.03.2020 20:10
Цитую ченчик:
правильно, тільки хоч трохи ціну на тепло знизьте......

То .... под названием .... 8) один лишь не снизил цену для насиления.. В Киеве и даже в той же Смеле дешевле!
Сначала ... 1го апреля отключат 8) теперь 7го а там если на Гисметео глянут что 9го на один день как сейчас похолодает то ...так и до 15го дотянет :-* Ведь ему ж выгодно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Любов Майборода 31.03.2020 18:42
Опалювальний сезон має тривати до 15 квітня. Коли люди сидять вдома через карантин - мають сидіти в теплі. Зайві простудні захворювання нам нідочого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Василь 31.03.2020 16:43
По таким цінам та таким нарахуванням вони з величезним задоволенням продавати тепло будуть цілий рік!! Та й взагалі, «потрібно» так як і з «новою пакостью» нагнути всіх, щоб платили весь рік і по «іх» тарифам, навіть ті, в кого автономне чи взагалі пічне!!! Бо пацанам одні «збитки»!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Богдан 31.03.2020 16:42
А давайте не отключать его совсем. Пусть и летом топят. Оно ж дешовое такое. Когда ж они нажруться уже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 ченчик 31.03.2020 16:26
правильно, тільки хоч трохи ціну на тепло знизьте......