Керівник черкаської муніципальної інспекції Станіслав Коломієць повідомив у фейсбуці, що на черкаські вулиці виведено військову техніку Національної гвардії України.

Коломієць

«Центральна влада налякана, і робить дурницю за дурницею», – написав Коломієць.

Він нагадав, що сьогодні вдень він опублікував заклик до людей прийти завтра під Головне управління Нацполіції в Черкаській області, де мав відбутись допит міського голови Анатоля Бондаренка, і висловити йому свою підтримку.

Проте менше ніж через годину після його публікації допит скасували, «перенісши на невизначений термін».

«Вочевидь злякались масової акції, – переконаний пан Коломієць. – Хоча геть нічого незаконного чи, боронь Боже, агресивного, ніхто не планував».

А ще за кілька годин, увечері, на черкаських вулицях «з’явилась техніка Нацгвардії, вщент набита бійцями».

Одну з таких вантажівок керівник муніципальної інспекції помітив біля свого будинку, і поцікавився у них, в зв’язку з чим «таке небачене раніше посилення». Йому відповіли, що патрулюють місто.

«Агов! Я в Черкасах вже 7 місяців, і КрАЗами мій район не патрулюють! – наголосив Коломієць. – Вам не залякати Черкаси! Приженіть хоч танки! Це місто вільних людей і справедливого порядку. Так було, є і буде».

Коломієць2

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Цікаво 04.05.2020 12:51
Цитую yazon:
Отака в нас влада міська. Цілий заступник мера аж нині дізнався, що Нацгвардія вже два місяці патрулює місто! Але поки второпав, що то є - вже підштаники геть обгадив! Ну просто справжній РРРРеволюціонер !

Не плутайте Коломійця з Коломойцем! Вумник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 юра 04.05.2020 12:20
На лобі ще місце для татухи є, бо більше ні для чого він не годиться :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 yazon 04.05.2020 12:04
Отака в нас влада міська. Цілий заступник мера аж нині дізнався, що Нацгвардія вже два місяці патрулює місто! Але поки второпав, що то є - вже підштаники геть обгадив! Ну просто справжній РРРРеволюціонер !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Тетяна 04.05.2020 10:58
Досить бунтувати людей!!! Нагнітання ситуації очевидне і комусь на руку! До чого ті заклики збиратися людям! Спокійно! А хто хоче на роботу, йдіть працювати в дитячий садочок або в магазин,, каса вільна" !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Що за маразматик? 04.05.2020 08:08
Повний ..., який нагнітає ситуацію!
Ці нацгвардійці - місцеві, з Хуторів. У Черкасах на спільне патрулювання з поліцією залучаються давним-давно!
Де Бондаренко таких "муніципальних інспекторів"-... понабірав?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Мавр 04.05.2020 07:12
Ще попаде у водолікарню із-за фобій!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #2 Иван 04.05.2020 05:03
Опять по граблям .Так вводили войсковые соединения на донбасс.Население встретит свою же армию в штыки и через пару дней стояния разагитирует военных в хлам.Армия в 91-м в москве в 96-м в чечне в других точках народных волнений никогда ничего не решала и могла брать ситуацию под контроль.Очень опасная тенденция играться оловянными солдатиками.Как бы снова не пришлось как это было в чечне и донбасе цахаловские транспортные борты для эвакуации вызывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 O sancta simplicitas! 03.05.2020 23:55
Вскрикнет Талян Д'арк, увидевши утром народ и пидпрыемцив, задорно влачащих вязанки хвороста к столбу, воздвигнутому нацгвардейцами в одну ночь меж яиц Тулуба у обкома партии. Сядет в свой "Мерседес" и поедет на Суд Инквизиции.