реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вважає, що на Черкащині двомовність не потрібна, повідомляє Gazeta.ua.

"93 % жителів Черкаської області – етнічні українці. Щоб порозумітися, нам іншої мови, окрім української, не треба. Будемо гідні цього звання", – сказав він.

"Всі ми бачили, що творилося у Верховній Раді. Це питання для Черкащини, може, й зовсім не гостре, але для деяких регіонів – дуже актуальне. Є великий відсоток людей, які з певних причин не можуть вивчити українську. Треба і їм створити комфортні умови", - вважає Тулуб.

Ще два роки тому він висловився проти запровадження на Черкащині регіональної мови.

"Регіональну мову треба впроваджувати там, де є нагальна необхідність. Зокрема в Донецькій області. Там є цілі місцевості, заселені греками та представниками багатьох інших національностей. Для Черкащини це не потрібно і не актуально", - підсумував губернатор.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Студент 25.06.2012 14:45
"Регіональну мову треба впроваджувати там, де є нагальна необхідність. Зокрема в Донецькій області. Там є цілі місцевості, заселені греками та представниками багатьох інших національностей . Для Черкащини це не потрібно і не актуально", - підсумував губернатор
він же про Донецьк знає більше ніж про Черкащину!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Гость 04.06.2012 16:33
Ему ли ......... болтать о языках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Павлов-Бехтерев 30.05.2012 23:25
Цитую Семен:
Цитую Семен:
[quote name="ТУЛУБ"]"93 % жителів Черкаської області – етнічні українці. Щоб порозумітися, нам іншої мови, окрім української, не треба. Будемо гідні цього звання"...

Прогиб зафиксирован!

Тю нас вас! Чого це ви мінуси мені тулите? Невже ви думаєте, що Тулуб це щиро? Место сидения определяет сознание. Якби він у Криму керував і таке сказав, тоді б і я сказав - молодець! А так це все туфта, локшина на ваші вуха. Знімайте вже.[/quote
За ПРОГИБ тебе минусі тулять. Є така гарна українська приказака, коли тебе не мають, не треба підмахувати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 кактус 30.05.2012 12:16
Цитую Кленов:
Я також за те,щоб на черкащині було дві мови.Російська повинна бути першою державною мовою.Але і штучна українська,для нашої значимості не завадить.

Кленов, може тобі нік треба змінити? наприклад, Дубов.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Кленов 30.05.2012 11:12
Я також за те,щоб на черкащині було дві мови.Російська повинна бути першою державною мовою.Але і штучна українська,для нашої значимості не завадить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Громадянин 29.05.2012 23:39
Дякую за ГРОМАДЯНСЬКУ позицію. Населення області Вас підтримає, це по державному!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Семен 29.05.2012 18:18
Цитую Ужасть:
Я тоже считаю, что любой более менее разумный человек в состоянии выучить, тем более украинский.

Так чого ж ти не вивчив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Семен 29.05.2012 18:17
Цитую Семен:
Цитую ТУЛУБ:
"93 % жителів Черкаської області – етнічні українці. Щоб порозумітися, нам іншої мови, окрім української, не треба. Будемо гідні цього звання"...

Прогиб зафиксирован!

Тю нас вас! Чого це ви мінуси мені тулите? Невже ви думаєте, що Тулуб це щиро? Место сидения определяет сознание. Якби він у Криму керував і таке сказав, тоді б і я сказав - молодець! А так це все туфта, локшина на ваші вуха. Знімайте вже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Дядя Вася 29.05.2012 17:12
Ну мега глибочезний висновок державного мужа.Утім,однаково гідний поваги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 УкраїNець 29.05.2012 13:43
Цитую Оксана Колісник:
Чомусь ніде, окрім України, не стоїть питання "нє магу виучіть язик". Скрізь бодай елементарне знання державної мови - запорука отримання громадянства. Тому хай вчать через "нє магу".

Cаме для тих, хто розказує, що українська - це "самий сложний і нєпанятний язик" і намалювало парламентарне стадо свій "законопроект". Дивився сюжет на "1+1" - дуже сподобалася позиція кримсько-татарської молоді, яка усвідомлює, що не під них це писалося. А Колєснічєнко - наче й з Черкащини ж родом. Де він почув, щоб у нас потрібно було "двуязичіє"?! Тулуб - молодець у цьому питанні, хоч і "привозний", а не місцевий.