реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вважає, що мерія нашого обласного центру, пом’якшивши карантин, зробила те, що планувало зробити і керівництво України.

Бондаренко

Про це він сказав у відеоінтерв’ю програмі журналістки Тетяни Даниленко.

– Я вам відверто скажу... Уряд сам хотів це зробити. Тільки виходить, у них хтось перехватив ініціативу, сказав те, що думає про них. І... Зрозуміло, що вони телефонували мені, і з Асоціації міст, і все інше... І кажуть: «Та уряд і так має це послаблювати, з четвертого числа з сьомого». Прекрасно! Сьогодні є чіткі висновки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тому що я вважаю, що ми дійсно жорсткими мірами карантину, ми дотримувались. І те, що відбувається в Черкасах, воно повинно так відбуватись по всій країні, – сказав Анатолій Бонаренко.

Він припускає, що в ролі «виразника думки людей» мав виступити президент Володимир Зеленський, який мав виступити, підбити підсумки карантину і оголосити про його послаблення. Але цей план зірвався через дії міського голови Черкас.

Цікаво, що голова Черкаської ОДА Роман Боднар так пояснив пом’якшення карантину в Черкасах з 1 травня: «Вони (керівництво Черкас, – ред.) скористалися можливістю хайпанути на цій темі, бо з 11 травня, коли карантин послаблюється на державному рівні, це зробити вже буде неможливо».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #6 Звичайний 12.05.2020 16:34
Ще краще Ботнар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Левко 08.05.2020 19:47
Черкаський труханов. Шобло підіграє Олійнику-ворогу України
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 новий Хмельницький 08.05.2020 14:30
Хапонув і тут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Следующий шаг 08.05.2020 12:43
Доменные печи для переплавки металлолома - в каждом дворе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 юра 08.05.2020 12:01
На фото не толя, а троля. Яке ж воно убоге. Хіба той тиждень зіграє таку роль, що скільки галасу навколо цієї теми, Та й то в тому тижні купа вихідних. Яка турбота про бізнес? Ти своєю недолугістю навпаки напакостив багатьом підприємцям... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #1 Кос 08.05.2020 09:25
Боднар непрофесіонал. Бондаренко кращий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100