Валентин Ничипоренко

Валентин Ничипоренко

Черкаські опозиціонери  помічають, що імовірні кандидати від влади уникають говорити про свою приналежність до Партії регіонів. Такими спостереженнями вони поділилися на прес-конференції у понеділок. Зокрема, депутат міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький, перебуваючи у вихідні на Маньківщині, побачив інтерв’ю в районній газеті Валентина Ничипоренка (директора Жашківського конезаводу). Каже, що в ньому пан Ничипоренко заперечує, що він кандидат від Партії регіонів.

– Він там каже, що владу треба міняти і згадує, що колись узагалі був в «Батьківщині», – обурюється Булатецький.

Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко згадує: раніше всі заходи, які організовував Ничипоренко, проходили під егідою Партії регіонів.

– Турніри на кубок Президента, по селах коні з прапорами Партії регіонів, брички з портретом Президента. Ну так розвинулась компанія, щоб уже прикріпити Ничипоренка до Партії регіонів, до Тулуба. А коли чоловік пішов у село, спитав у людей, як вони ставляться до Президента, до Партії регіонів, то розуміє, що бути кандидатом від них – це понижує його особистий рейтинг… Я так уявляю, чим ближче до виборів, то мабуть, Ничипоренко, Бобов, Головко, Крохмаль – кого вони там називають – завтра будуть змагатися і казати, що вони найбільші опозиціонери. Я не здивуюся, якщо вони ще й рух громадський придумають за відставку Тулуба і Президента і з такими гаслами будуть заплутувати людей, - прогнозує Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Nazar Obidzinski 24.06.2012 09:23
Цитую Чемаченко:
А хто такий даценко?...

А що таке чемаченко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Серж 23.06.2012 13:30
Чомусь згадалася кінцівка одного анекдоту про Вовочку:
"... Если б я имел коня, - это был бы номер,
если б конь имел меня, - я б, наверно, помер" 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Чемаченко 23.06.2012 10:28
А хто такий даценко?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Ню-ню 22.06.2012 19:19
ЯК У ВОДУ ДИВИЛИСЯ - НИЧИПОРЕНКО ВЖЕ ВІДХРЕЩУЄТЬСЯ ВІД ПР, ЯК ТІЛЬКИ МОЖЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Ужасть 29.05.2012 22:04
Цитую Тореадор:
Якби був живий Гайдай і зняв у ролі БАЛБЕСА Миколу Булатецького - картина побила б усі рекорди :lol: :lol: ...
\
Пора уже экранизировать сюжет с ограблением его дома... :lol: :lol:
Дом просверлили насквозь дрелями, грабители всю ночь расхаживали по дому...а он... спаль до 6 утра:lol: Невольно всплывают в памяти слова О.Бендера, сказанные пану Корейко... с нервами и на свободе????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Дядя Вася 29.05.2012 17:02
Доки вони зречуться,дацен ки лапті склеять(політич ні)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Тореадор 29.05.2012 15:02
Якби був живий Гайдай і зняв у ролі БАЛБЕСА Миколу Булатецького - картина побила б усі рекорди :lol: :lol: ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Ужасть 29.05.2012 13:47
обурюється Булатецький... чим??? Тим, о не виконує свої обяцянки-цацанки???

07.03.2012
– Я біля свого помешкання напишу великими буквами в українському стилі «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля». А ще найближчим часом планую виготовити майки з написом «Юлі – волю!» Закликаю ходити всіх у таких майках! – висловив ідею депутат міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький.
У рамках політично-мистецької акції він закликав усіх об’єднатися, щоб показати, що ми достойні нащадки Кобзаря.
– От з наближенням Євро-2012 українські готелі починають правити неймовірні ціни, про що повідомляється у ЗМІ. То я закликаю черкащан, наприклад, поселити в себе у квартирах безкоштовно збірну Швеції. Щоб показати, що ми не хапуги, а цивілізовані люди, – зауважив Микола Булатецький.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 КС 29.05.2012 13:09
Ніхто не хоче казати правду. Знову іде популізм. Більше того, немає жодних нових ідей. Бо звідки ідеї візьмуться, коли головна інтелектуальна діяльність спрямована на те, щоб розподілити місця?.
Логічно було б у нормальній більш-менш країні, якщо б при недовірі 80% до влади, 80% голосували за опозицію. Та влада фактично має стільки ж, скільки і опозиція. Насправді, люди бачать і розуміють, що нічого нового ця опозиція не пропонує. Всі ті самі обличчя, ті самі іде
Увесь парадокс ситуації у тому, що вся парадигма політичної боротьби в Україні — "Вони погані — ми хороші"; "Ми прийдемо, змінимо їх і все стане краще". Це все ми вже чули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Ужасть 29.05.2012 12:51
згадує, що колись узагалі був в «Батьківщині», – обурюється Булатецький.
---------
А можливо згадає пан Булатецький, що він далеко не колись узагалі був в НУНСі :lol: :lol:
Ти дивись на нього...обуреного...тільки язиком може ляпати...коли вже громада Черкасс побачить його в широко анонсованій їм же майці юлі-волю? Хоть би сухарів отвіз на зону своїй лідеркі :-x