реклама
Sucurity Police

реклама

9 травня Черкаси відзначають День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили великий внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців упродовж 1939–1945 років.

001

У Черкасах люди, попри карантин, йдуть з гвоздиками до Пагорба слави покласти квіти до могил загиблих. Тут були перепоховані останки радянських солдатів, які загинули під час оборони та визволення Черкас.

Люди тримаються невеличкими групками - по двоє-троє. По периметру площі під Пагорбом слави стоїть поліція.

002

003

004

005

006

007

008

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні це путінська Росія, яка посягає на нашу територіальну цілісність. Ця боротьба триває щоденно вже шість років і ми, як і 75 років тому, захищаємо рідну землю…

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Рука бабушки 10.05.2020 23:58
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Сергій:
Цитую правда:
А що ми вже когось перемогли?

Да. Когда твои деды или прадеды сидели в схроне или бункере, наши на Рейхстаге флаг водрузили...

Осмелюсь полюбопытствова ть - и сколько же "дедов" было у твоей бабушки? :lol: :lol: :lol:

Дилдов считать устала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 СОЛДАТ 10.05.2020 20:15
Цитую Сергій:
Цитую правда:
А що ми вже когось перемогли?

Да. Когда твои деды или прадеды сидели в схроне или бункере, наши на Рейхстаге флаг водрузили...

Осмелюсь полюбопытствова ть - и сколько же "дедов" было у твоей бабушки? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Поважаю всим серцем 10.05.2020 19:13
Гади а не поліцаї! Ганьба цим безмозглим продажним поліцаям, які не поважають пам'ять про наших дідів! Життя своє не жаліли за батьківщину, а тепер поліцаї рулять сволота
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Сергій 10.05.2020 17:48
Цитую правда:
А що ми вже когось перемогли?

Да. Когда твои деды или прадеды сидели в схроне или бункере, наши на Рейхстаге флаг водрузили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 yazon 10.05.2020 11:34
Низкий поклон ветеранам, сражавшимся с гитлеровскими оккупантами (но не путайте их с вертухаями и палачами, воевавшими с собственным народом). Что касается одержимых победобесием дамочек и откормленных дуболомов, вовсе не ветеранского возраста - помнят ли они, где могилы их дедов и прадедов, не переживших войну и послевоенные голод и репрессии, приходят ли они 9 мая на эти могилы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 форумский равин 10.05.2020 11:31
Цитую Не переживай так:
Цитую пук:
дурень думкою богатіє

Єдине, що радує у виконанні форумських варанів - так це те, як вони самі себе обзивають: "бульба", "бульба", "пук".
Прямо мелодія - "Всє звукі зажо#пья" називається.
Тому й смердить від ваших коментів завжди. :-x

вся суть закомплексованн ых это зацепиться хоть за что нибудь, хоть в чём нибудь (как в данном случае за ник) и почувствовать себя на высоте хоть на пару секунд, а потом опять со всего размаху мордой в своё же д.рьмо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Не переживай так 10.05.2020 10:28
Цитую пук:
дурень думкою богатіє

Єдине, що радує у виконанні форумських варанів - так це те, як вони самі себе обзивають: "бульба", "бульба", "пук".
Прямо мелодія - "Всє звукі зажо#пья" називається.
Тому й смердить від ваших коментів завжди. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 пукр 10.05.2020 07:16
Цитую UKR:
Перемогли фашистів - переможемо й рашистів!

дурень думкою богатіє :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Не переживай 09.05.2020 21:58
Цитую шпагатникам:
Как россия может быть путинская

Вона перестане бути путінською тоді, коли путіну "Лєбєдіноє озєро" включать))) Тоді росію швидше попустить з імперськими понтами, вона поверне вкрадені Абхазію, Придністров'я, Крим - і можливо її назву знову почнуть писати з великої літери.
Німеччина ж зараз вже нормально сприймається в світі, а коли була гітлерівською - сприймалася не краще за путінську росію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 UKR 09.05.2020 19:07
Перемогли фашистів - переможемо й рашистів!