Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Микола Булатецький вражений звітом міського голови, який черкащани отримали в поштові скриньки. Про це він розповів на прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини у понеділок.


– Одарич – майстер спорту міжнародного класу по шулерству, – обурюється Булатецький. – Ось ідеться про випуск облігацій на 60 мільйонів. Замутили з цими облігаціями, нічого не зробили. Далі незрозуміло, що буде, а він в досягнення пише.

Гортаючи сторінки звіту, депутат критикує мера.

– Я колись теж цього не розумів, поки Одарич у розмові з моїм сином Максимом Булатецьким не сказав ключову фразу, що в житті головне – це піар, – каже опозиціонер.

Пригадав, як свого часу на сесії міськради Сергій Одарич розповідав, що тролейбуси – це минуле, а нині, мовляв, пише про свої досягнення – програму розвитку громадського транспорту.

– Я був на зборах на запрошення працівників тролейбусного парку. Я вам скажу – це жах! Знищили все практично. Головне завдання на наступний рік – це дороги.  От їхали з Маньківки через Водяники – ну там зрозуміло, Саша Черевко побудував трохи. Але ж як в’їжджаєш у Черкаси, то це як з Польщі в’їхати в Україну, – наголошував Булатецький на тому, що в районах дороги кращі, ніж в обласному центрі. – Вкрадуть ще на дорогах, бо нічого ж не робиться. Це офіційні дані, що найгірші дороги в Україні – на  Черкащині й на Херсонщині чи Миколаївщині!

Микола Булатецький непокоїться, що черкащани, отримуючи такі звіти, віритимуть написаному.

– Отримуючи такі речі, людина, яка не знає, повірить. Дивіться, який красавєц… Я прошу вас, щоб ви висвітлювали всі ці речі, – звернувся він до журналістів. – Ми теж маємо недоліки і право на критику. Коли по мені ви щось даєте, то там коментують дай Боже. Я раз почитав і не став туди більше ходить. Зверніть увагу, бо Одарич зараз веде звіти по місту, продовжує дурити суспільство. А в кінці-кінців виллється, що в нас знову будуть Шуфричі, Одаричі і так далі.

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Ільев 31.05.2012 22:59
Таке враження ніби дві три особи пишуть, тільки обзиваються по іншому шулери і швондьєри, браво Одарич в твоему дусі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Павлов-Бехтерев 30.05.2012 23:19
Микола Булатецький непокоїться, що черкащани, отримуючи такі звіти, віритимуть написаному.
По всіх медичних показаннях у Булатецького загострення. Я б порекомендував тиждень приймати барбовал і категорично не вживати алкоголь. А потім на обстеження в диспансер на Кавказькій
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Ужасть 30.05.2012 14:40
Цитую АССА:
:lol: :D :lol: :D Микола, не здавайся!! всі пивні ларькі і місцеві генделики на чолі з "Хоббі" -за тебе. Покажемо цим ублюдкам кузькіну мать - перевернемо Черкаси догори ногами! Хто не з нами - той проти нас!

Йому догори ногами не треба...йому б турнікети....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Максим 30.05.2012 13:56
Миколо Івановичу! 3 червня о 12-00 проводиться легкоатлетичний крос до Дня міста. Прихильники Ю.Тимошенко будуть бігти у майках "Юлі -волю". Де отримати інвентар?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 АССА 30.05.2012 13:43
:lol: :D :lol: :D Микола, не здавайся!! всі пивні ларькі і місцеві генделики на чолі з "Хоббі" -за тебе. Покажемо цим ублюдкам кузькіну мать - перевернемо Черкаси догори ногами! Хто не з нами - той проти нас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Армагедон 30.05.2012 13:17
Вибори для Булатецького як маннний дощ - пропустити не може, бо грошики течуть... :D :lol: :D При нагоді зрадить всіх підряд - Олійника, Ющенка, Пинзеника. Підтримує лише тих, хто платить. Вміє набити морду, послати матом, опаскудить - легко. Вождь люмпена та горлохватів. Претендує на голоси всіх без виключення пацієнтів психдиспансеру - переконаний в перемозі :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Василь 30.05.2012 12:59
таких доріг як в Черкасах немає навіть в Смілі. Щось подібне я бачив на дорозі Тальне-Кам'янече, але це хронічний випадок. Думаю, черкащанам треба задуматися, чи варто вибирати .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ужасть 30.05.2012 12:24
Цитую Володимир:
Якщо буде підтримка М. Булатецького від самих депутатів міськради, то такий звіт голови вибухне як «булька».

Шановний пане Володимире...якщо, у бабки буде ***, то вона буде дедкой :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Володимир 30.05.2012 11:34
Якщо буде підтримка М. Булатецького від самих депутатів міськради, то такий звіт голови вибухне як «булька».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Чи за , чи проти? 30.05.2012 11:03
Від об’єднаної опозиції підписи проти Одарича збирав тільки один депутат – Від об’єднаної опозиції була одна група, працював депутат обласної ради Михайло Мушієк, а от координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко і депутат Микола Булатецький свої підписи не поставили, – розповідає Сергій Малиновський.