Під час круглого столу із журналістами «Влада і ЗМІ, цензура і співпраця», який відбувся учора в Черкаському національному університеті, голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб переконував, що на Черкащині немає цензури і розповів про свої плани щодо комунальних газет «Нова Доба» і «Черкаський край».


– Ми зробили перші кроки в минулому році, ви знаєте, що облдержадміністрація вийшла зі співзасновників двох обласних газет… Але я думаю, що це питання може розвиватися. І, може, сьогодні треба подумати про те, що ці газети повинні бути вільні. І влада ніякими механізмами не повинна впливати на їхню творчість, – сказав Сергій Тулуб на початку засідання.

Утім, в учасників засідання на це були різні точки зору. Зокрема, ветеран черкаської журналістики Борис Педченко висловив припущення, що без фінансування комунальні газети не зможуть існувати, тому влада навпаки має їх підтримати.

Наприкінці ж засідання голова облдержадміністрації ще раз повернувся до цієї теми, зауваживши, що є такі механізми, як обласне замовлення.

– Треба подумати, чи потрібні оці ланцюжки, які зв’язують обласну раду і ці дві газети… Нехай це буде комунальне замовлення, але тоді, будь ласка, на конкурсній основі і розповсюджуйте ці матеріали, які надає влада – облрада, облдержадміністрація… Але це питання дуже тендітне. До нього треба підійти дуже зважено і порадитись з колективами, – зауважив Сергій Тулуб.

А от щодо районок, то він не може нічого сказати, бо «ще туди не дуже дійшов».

– Я знаю одне: сьогодні потрібне спілкування голів районних адміністрацій з районними газетами, – каже Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+11 #15 Гудвин 03.06.2012 19:36
По-моему, независимые СМИ- это те, где главред может позволить себе слупить денег со всех партий,которые пихают свою тупорылую джинсу,спокойне нько себе поставить на один разворот,допуст им,Сеню,Симонен ка и Азарова и не переживать,что кого-то из них потеряет как источник дохода.Типа-не нравится- идите в ж...,газет много, печатайтесь где хотите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #14 злаямыша 01.06.2012 17:39
Цитую злойкот:
Цитую Дядя Вася:
"Патерялася я..."(Гадя Петрович Хреново)Хто мне объяснит, какие у нас "залежные"ЗМИ, а какие нет? Семен, может ты? Список незалежных,пожа луйста!Ну такой вот я дремучий.Даже не надо список, одно-два достаточно.Может "Нова Молодь" незалежна? :D

"Нова молодь" залежна?Від кого?Прізвище будь ласка...(имя сестра,имя..(С)).

Нашёл кого спросить..Он кроме "новой довбы" ничё не читает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #13 злойкот 01.06.2012 12:41
Цитую Дядя Вася:
"Патерялася я..."(Гадя Петрович Хреново)Хто мне объяснит, какие у нас "залежные"ЗМИ, а какие нет? Семен, может ты? Список незалежных,пожа луйста!Ну такой вот я дремучий.Даже не надо список, одно-два достаточно.Может "Нова Молодь" незалежна? :D

"Нова молодь" залежна?Від кого?Прізвище будь ласка...(имя сестра,имя..(С)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Володимир 01.06.2012 11:27
Тулуб мріє зробити газети вільними, про те щоб процвітала цензура і всі журналісти виконувати волю Черкаської влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 31.05.2012 16:16
А мы хотим сделать черкасщину свободной от уважаемого автора глубоких мыслей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Семен 31.05.2012 15:15
Цитую Дядя Вася:
сори,глюк.Или "Провинция"?Нет, я без дураков.Быть в опозиции к власти-еще не значит быть независимым.Зависят все-от денег власти, от денег тех, кто пока не у власти, от американских грандов,от бабла каждого конкретного знахаря-целителя-рекламодателя,и хоть все в редакции знают,что х...я полная, все-равно печатают огроменные блоки и дурят читателей.А если и есть кто-то независимый- это значит только одно: он на ...никому не нужен.

Підписуюся під кожним словом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Семен 31.05.2012 15:14
Цитую Дядя Вася:
"Патерялася я..."(Гадя Петрович Хреново)Хто мне объяснит, какие у нас "залежные"ЗМИ, а какие нет? Семен, может ты? Список незалежных,пожа луйста!Ну такой вот я дремучий.Даже не надо список, одно-два достаточно.Может "Нова Молодь" незалежна? :D

Вважаю, що незалежні видання - це такі, редакторам яких поки що нічого не запропонували. Кинуть кістку - незалежність минеться як легка застуда :-)
Тому не читаю жодного друкованого видання, інформацію беру лише в Інтернеті, пропускаючи через власний досвід та світогляд.
А черкаського телебачення взагалі сахаюся. Рось і Ільдана - рупор влади, яку я, м'яко кажучи, недолюблюю. Подивіться на фото. Керівники Росі і Ільдани сидять ліворуч та праворуч від тулубівського геббельса - О........ Символічно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Дядя Вася 31.05.2012 14:21
сори,глюк.Или "Провинция"?Нет, я без дураков.Быть в опозиции к власти-еще не значит быть независимым.Зависят все-от денег власти, от денег тех, кто пока не у власти, от американских грандов,от бабла каждого конкретного знахаря-целителя-рекламодателя,и хоть все в редакции знают,что х...я полная, все-равно печатают огроменные блоки и дурят читателей.А если и есть кто-то независимый- это значит только одно: он на ...никому не нужен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Дядя Вася 31.05.2012 14:11
"Патерялася я..."(Гадя Петрович Хреново)Хто мне объяснит, какие у нас "залежные"ЗМИ, а какие нет? Семен, может ты? Список незалежных,пожа луйста!Ну такой вот я дремучий.Даже не надо список, одно-два достаточно.Может "Нова Молодь" незалежна? :D