реклама

реклама

У Черкасах відкрився обласний осередок партії «Слуга народу». Презентували його народні депутати Олександр Завітневич та Олександр Скічко (197). Також були присутні нардепи від Черкащини Олег Арсенюк (195 округ) та Любов Шпак (194 округ), пише Вичерпно

На черзі — організація штабу.

111111

У ході пресзаходу, нардепи представили фронтмена своєї партії, як вони це назвали, Віталія Ільченка, власника групи компаній «Укравіт», та керівника штабу партії «Слуга народу» Олексія Печнікова, який здійснюватиме усю координаційну і організаційну роботу партії на місці, а також безпосередньо працюватиме із зверненнями громадян.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 Аліса 11.06.2020 10:52
а нікого не бентежить, що Пєчніков займав керівні (керівник апарату, заступник голови) посади в Смілянський районої державної адміністрації? тобто був ставлеником Порошенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Звичайний 15.05.2020 13:32
Вони ж у масках. Хто з них хто? Соромляться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Не скажіть 15.05.2020 09:51
Цитую Какая разніца?:
Смішно. Партія котів у мішку призначила нікому не відомого "фрікменом" і хоче, щоб за неї знову голосували? Де ж ви стільки охів-нелохів наберете?

фронтмена своєї партії, як вони це назвали, Віталія Ільченка, власника групи компаній «Укравіт»,

Цей хлопець, дуже і дуже прогресивна і розумна людина. І як менеджер і як - людина. Він платить людям РЕАЛЬНУ і гідну зарплатню, і не в конвертах. У нього не перепродаж китайського ширпотреба, як й тої зголодніної"бізнесменши№ що стояла перед облрадою. Фактично всі заходи у місті фінансує його фірма, а піариться міська влада. За нього - да. а всіх інших що за столом геть з палуби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Сергей 15.05.2020 08:51
Зашевелились враги народа пусть пойдут в народ вместе со своим прези---м может хоть глаза бестыжие заплюют за брехню ихнюю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 А де? 15.05.2020 07:39
Я особисто прийматиму від громадян звернення і пропозиції щодо поліпшення ситуації в нашій області. Наші двері відкриті для вас, сподіваюся на плідну співпрацю, — додав Олексій Печніков

Ні тлф, ні е/а? Хитро чи мудро?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Перехожий 14.05.2020 22:53
Цитую Какая разніца?:
Смішно. Партія котів у мішку призначила нікому не відомого "фрікменом" і хоче, щоб за неї знову голосували? Де ж ви стільки охів-нелохів наберете?

Може якісь любителі гри на роялі без рук за них проголосують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Какая разніца? 14.05.2020 20:03
Смішно. Партія котів у мішку призначила нікому не відомого "фрікменом" і хоче, щоб за неї знову голосували? Де ж ви стільки охів-нелохів наберете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Мавр 14.05.2020 18:22
Фанера вже заговлена.Якісна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #2 избиратель 14.05.2020 17:51
Кто они все?? :-* :oops: