Колишній глава СБУ Ігор Смешко у випадку участі на виборах до парламенту, піде по мажоритарному округу в Черкаській області. Про це Ігор Смешко сказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

– Я ще не прийняв остаточне рішення. Партія «Сила і Честь» (Смешко – її голова – ред.) у парламент не йде, немає фінансування. Будемо висувати окремих кандидатів по мажоритарних округах. Якщо я піду по мажоритарному округу, то, швидше за все, там, де народився - у Черкаській області, – сказав він.

– Ви не боїтеся, що в разі балотування ваші ж колишні колеги пройдуться по вас бульдозером?

– Я професійний військовий, з 16 років. І останній раз боявся під час обкатки танком на курсі молодого бійця. А сила дії, як відомо, завжди народжує адекватну силу протидії.

Ігор Смешко також критично прокоментував присвоєння колишньому главі СБУ Валерію Хорошковському військового звання.

«Присвоєння вищого військового звання Хорошковському - окрема тема для розмови. Не знаю, навіщо це було потрібно - особисто йому. Ставлюся до цього, украй критично, – заявив він. – Подібне присвоєння вищих військових звань - також серйозний удар по мотивації й престижу кадрової військової служби. Я не розумію, навіщо Валерію Івановичу це знадобилося. Всім кадровим військовим незрозуміло».

Крім того, у інтервю Ігор Смешко висловився і на тему громадянства Саламатіна.

– Якби ви зараз були керівником СБУ, що сказали б президентові з приводу призначення міністром оборони Саламатіна, який до 2007 року був громадянином Росії і є зятем тепер уже колишнього першого віце-прем'єра РФ Сосковця?

– По-перше, для будь-якого військовослужбовця вже прийняті командиром рішення не обговорюються, а виконуються. По-друге, я доповів би президентові свою професійну точку зору і з цього питання, якби вона була підкріплена фактами і захищала б національні інтереси України.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Гость 01.06.2012 16:22
Просто стало понятно, что в Черкассах все проходит, все покупается.Пример тому Шуфрич,Одарыч и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Тарас 30.05.2012 18:35
А я вже подумав, що сам пастор Турчинов (голова СБУ про Тимошенко) до нас їде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Валентина 30.05.2012 17:25
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
[quote name="Ужасть"][quote name="Оксана Колісник"]Ну й гаряче виборче варево затівається на Черкащині! З перцем!

Ой чует мое сердце...пролетит КОДло :cry:

Ну я ж і кажу: другий, вічно другий, тобто перший з тих, хто програв. Заааздрість та невдоволені амбіції. Такі, що дійсно - "ужасть"!

Ой, а как это присуще вам, Оксана..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Семен 30.05.2012 16:47
Цитую Ужасть:
Оксана, я ведь уже писал...я аполитичен.

Такий "аполітичний", що у кожному пості ГОЛУБИХ нахвалює, а усіх інших паскудить.
Цитую Ужасть:
в 2004 я этим занимался... и даже уступил место одному товарищу... и он получил печать В.Рады в трудовой книжке...

В 2004 ти міг "уступить место" тільки Ющенкові. Та й він йшов не в раду, а в президенти. Досить нам тут "грузити".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Оксана Колісник 30.05.2012 14:56
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Ну й гаряче виборче варево затівається на Черкащині! З перцем!

Ой чует мое сердце...пролетит КОДло :cry:

Ой, здається, мені, що "Ужасті" нічого не уломиться. А "Ужасть" ужасть який спраглий, йому слави хочеться, а дрейфить. І зааааздрить! Булатецькому ось так заздрить, що вже став його альтер его. Не стримйтеся, "Ужасть"!

Оксана, я ведь уже писал...я аполитичен. в 2004 я этим занимался... и даже уступил место одному товарищу... и он получил печать В.Рады в трудовой книжке...
Ну я ж і кажу: другий, вічно другий, тобто перший з тих, хто програв. Заааздрість та невдоволені амбіції. Такі, що дійсно - "ужасть"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Ужасть 30.05.2012 14:46
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Оксана Колісник 30.05.2012 14:08
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Ну й гаряче виборче варево затівається на Черкащині! З перцем!

Ой чует мое сердце...пролетит КОДло :cry:

Ой, здається, мені, що "Ужасті" нічого не уломиться. А "Ужасть" ужасть який спраглий, йому слави хочеться, а дрейфить. І зааааздрить! Булатецькому ось так заздрить, що вже став його альтер его. Не стримйтеся, "Ужасть"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Ужасть 30.05.2012 13:56
Цитую Оксана Колісник:
Ну й гаряче виборче варево затівається на Черкащині! З перцем!

Ой чует мое сердце...пролетит КОДло :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Василь 30.05.2012 12:56
чергова порція тушкованого м'яса. Налітай
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Оксана Колісник 30.05.2012 11:04
Ну й гаряче виборче варево затівається на Черкащині! З перцем!