Тристоронню угоду про співпрацю підписали 15 травня керівники ТОВ “Венето”, Черкаський обласний центр служби крові та ТОВ “ФЗ “Біофарма”. Так, підприємство зобов’язується сприяти безкоштовному донорству працівників, центр служби крові - приймати їх без черг, а також забезпечувати компонентами крові за заявкою лікарів медзакладів міста, а компанія “Біофарма” - надавати за потреби препарати з компонентів крові співробітникам “ВЕНЕТО”.

Саме цей день обрано не випадково, а в межах Європейського тижня громадського здоров’я, який триває в Україні з 11 по 15 травня за ініціативи Європейської асоціації громадського здоров’я. Саме 15 травня Центр громадського здоров’я України визначив як день донорства в епоху епідемії.

– Ми всі відчули епідемію на собі - більше чи менше. Скажімо, кількість донорів через карантин зменшилася в рази. Тому таким кроком ми вкотре хочемо нагадати про те, що попри карантин, кількість компонентів крові, яких потребують пацієнти Черкащини, не зменшилася, а тому заохочуємо донорство на всіх рівнях і закликаємо приходити до обласного центру служби крові, де все безпечно та стерильно, - говорить в.о. директора Черкаського обласного центру служби крові “Черкаси-Плазма” Ярослав Березань.

Тристороння “донорська” угода в Черкасах укладається вперше. Однак підписати її може й будь-яке інше соціально-відповідальне підприємство, інформують у обласному центрі служби крові.

реклама

Коментарі  

 
+13 #3 Зірка 18.05.2020 09:39
Цитую Слободяник:
Якщо цим підприємством керує "видатний" смілянський діяч Ярік-я туди не ногой!!! І Вам не раджу!!!

О, як раз дзвонили, агітували здати кров-дякую, не знала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Слободяник 18.05.2020 09:02
Якщо цим підприємством керує "видатний" смілянський діяч Ярік-я туди не ногой!!! І Вам не раджу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 #Донор 18.05.2020 08:56
Черкаський обласний центр служби крові “Черкаси-Плазма”, яка голосна назва для приватної контори. Шоновні черкащани, ви йдете здавати кров у приватну компанію (її працівниці по телефону вас інформують, що для дитячої онкології, ну бо хто відмовиться допомогти діям), яка потім продає цю кров і її компоненти за ринковими цінами до лікарень, та за кордон, ви ж доблесно отримуєте 200 грн(за бажанням), 2 вихідних і відчуття, що зробили добру справу. Насправді ж Ви допомагаєте приватній компанії заробляти мільйони, а в перспективі міль'ярди в прямому сенсі на крові, тільки влада як і сама компанія чомусь про то мовчать. Нижче інтерв'ю власника Біофарми, де він прямим текстом розповідає,що і як, як то кажуть - "слідкуйте за руками".
https://www.youtube.com/watch?v=J10rNMQYOEE
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100