реклама

реклама

Президент України Володимир Зеленський щойно під час пресконференції звинуватив міського голову Черкас Анатолія Бондаренка в популізмі й назвав його бандитом.

Зеленський

Я не знаю навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали – це народ, це право народу України. Будь ласка, обирайте бандитів, якщо хочете. Я думаю, що він себе поводив некоректно… Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: "чим я можу допомогти владі"? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?... Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм, – цитує Зеленського "Українська правда".

Автор скріну: Владимир Костогрыз

Автор скріну: Владимир Костогрыз

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 жертви телешоу 21.05.2020 12:24
рівень біомаси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Ганс 21.05.2020 05:31
Розчарування. Космонавт. Що він меле? Він не розуміє а ні повноважень, а ні структури державної та місцевої влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 73% 20.05.2020 21:41
зомбицилов балдеют :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Ирина 20.05.2020 14:59
Почему в моём комменте фамилию депутата зазвездили? Я ничего не придумала, его называли тогда - коля Оболонский, кстати, я жила в соседнем от него доме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ирина 20.05.2020 13:58
Клоун у себя в глазе не видит бревна, а у кого-то и соринку умудряется рассмотреть. Велюровый Т****ко из "Слуг урода" был в 90-е в ОПГ бригадиром, он не бандит? Ещё у них есть депутат (не помню фамилию), которого судили за изнасилование в извращённой форме несовершеннолет ней, свой срок он не сидел, он не бандит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Знаючий. 20.05.2020 13:58
Маски сняты?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Сергей 20.05.2020 13:35
Вор у вора рубашку спёр.Психбольница Украина весело функционирует после второго этапа медреформы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #6 ПРАВДА 20.05.2020 13:03
Те що Бондаренко - популіст, чиста правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 правда 20.05.2020 12:32
чому в нього такий ніс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #4 Я черкащанин 20.05.2020 12:25
Цитую Сармат:
Цікаво, скільки справ заведуть на Зеленського, коли його посунуть з президентства?)))

Ще Бондаренко і посуне. Своїми руками вирощує собі конкурента.