реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
У шести регіонах України — Одеській, Запорізькій, Харківській, Кіровоградській,  Хмельницькій та Черкаській областях — аграрії вийшли на основні автомагістралі, аби висловити свою незгоду із наміром Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ввести квоти на імпорт азотних добрив в Україну.

unnamed(1)

Подібні обмеження загрожують здорожчанням добрив та посиленням монополії на вітчизняному ринку, а також запровадженням санкцій у відповідь від країн-торгових партнерів України. Йдеться про імпорт з країн ЄС, Перської затоки, Північної Африки, а також Туреччини, Казахстану, Білорусії, Грузії, Китаю, США.

«Ми категорично проти даного рішення! Немає жодних підстав для введення квот, - ні економічних, ні логічних. На жаль, аграрії вже стикнулись кілька років тому із наслідками монополії - ціна добрив зросла майже вдвічі. Тепер нас хочуть повернути у подібну ситуацію та нав'язати залежність від монополіста», - зазначив голова ВАР Андрій Дикун

unnamed

Основним виробником азотних добрив в Україні є група компаній «Остхем» Дмитра Фірташа, яку ще минулого року Антимонопольний комітет України визнав монополістом, що зловживає своїм монопольним становищем.

Дана акція протесту була попереджувальною. Аграрії заявляють: якщо влада не прислухається до їхньої позиції, вони і надалі готові її відстоювати.

Про це інформує прес-служба ВАР.

реклама

Коментарі  

 
-3 #1 Щука 22.05.2020 19:39
Отакий собі дикун. Капіталіст глобаліст.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100