
Наразі в межах філії курсує 104 приміських поїздів. В подальшому, у разі прийняття відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.
До початку введення обмежувальних заходів в межах філії, на території обслуговування Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень, Шевченківської дирекції залізничних перевезень та Знам`янської дирекції залізничних перевезень за повним графіком здійснювали курсування 136 приміських поїздів.
Під час користування послугами залізничного транспорту Одеська залізниця закликає пасажирів дотримуватися усіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширення коронавірусної інфекції. У поїздах, вокзалах, станціях та інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів з дотриманням усіх санітарних норм та стандартів.
Посадка у приміські поїзди здійснюється при наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.
Нагадаємо, пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» запроваджується послаблення протиепідемічних заходів. Зокрема з 1 червня 2020 року дозволяються перевезення пасажирів у приміському сполученні в разі прийняття відповідного рішення регіональними комісіями з техногенно-екологічної безпеки.
Про це повідомляє пресслужба Одеської залізниці.
реклама