реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах відсьогодні не працюють світлофори, що перебувають на балансі Державного підприємства МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси».

Це підприємство відключило світлофорні об’єкти від електроенергії. Міська влада не має юридичних підстав фінансувати утримання цих світлофорних об’єктів через це державне підприємство. При цьому «Черкаси-Інформ-Ресурси» самостійно не можуть їх утримувати і відмовляються передати у користування громаді міста, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

– Єдиний варіант нормального функціонування світлофорів – це передача їх до міської комунальної власності. Ми вже більше 5 років ведемо переписку із цим підприємством щодо передачі світлофорних об’єктів, – зазначає заступник міського голови Олексій Леонов. – Написали уже не одне звернення і на Міністра внутрішніх справ щодо вирішення цієї проблеми, але «віз і нині там».

Як зазначає Олексій Леонов, у міському бюджеті закладені кошти на фінансування послуг із обслуговування світлофорів, було проведено тендер.

Нагадаємо, що переможцем у торгах стало ПП «Геобудсервіс Плюс». ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» також брало участь у торгах, однак їхні пропозиції на надання послуг були на 150 тисяч гривень дорожчі.

– Ми розуміємо, що процедура зміни права власності на відповідні об’єкти є досить тривалою, – говорить Олексій Леонов. – Тому на цей період просимо ДП «Черкаси-Інформ-Ресурси» надати дозвіл на передачу їх у тимчасове користування.

Для порівняння:

- пропозиція ПП «Геобудсервіс Плюс» – 725 035,47 грн.

- пропозиція ДП МВС «Черкаси-Інформ-Ресурси» – 877 866,60 грн.


реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Alex 07.06.2012 07:28
а где же гайцы-регулировщики?
Что, если бабла скосить нельзя, то уже и на дорогу не выходят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Худой 06.06.2012 15:29
А что ребята бизнесмены,дава йте сбросимся по 2-3 тысячи и все дела.Пускай эти МВДэшники с их ДП собирают помидоры.Одарич открывай счет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 коментар 06.06.2012 15:23
Цитую замерз:
............. включи горячу воду.


Поставь бойлер, экономней чем гор. воду даже по счётчику потреблять, да и не зависишь от города.

PS
Вспомни времена Олейника с Волошиным, часто у тебя гор. вода была?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Простий шофер Фіату 06.06.2012 15:18
Цитую О.ЧУПРИНА:
Така ситуація не можлива в нормальній державі.Мерія-орган місцевого самоврядування, МВС-державний.Впливу перший на другий не має. Державний орган-ОДА на ситуацію не реагує хоча певні важелі має.Можливо не хоче чи Одаричу допомогати не спішить.Є варіант запропонувати ДП МВС забрати свій мотлох,придбати за кошти бюджету міста нове обладнання і забути проблему.Скільки це коштує не знаю,але посильний вклад внести готовий.

І я свої 500-600 грн.віддав.І послать їх усіх к такій-то ... . По 10 хвилин не можна виїхати на Смілянську,а губернаторам один чорт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Но-но 06.06.2012 13:06
Цитую Ну-ну:
Цитую Черкащанин:
На біса така мерія,яка лише фейєрверки та тендери може проводити?
Взагалі мерія хоч за щось в місті відповідає?

За петунию! Ха-ха-ха!
Що це було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 замерз 06.06.2012 12:47
............. включи горячу воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 О.ЧУПРИНА 06.06.2012 12:25
Така ситуація не можлива в нормальній державі.Мерія-орган місцевого самоврядування, МВС-державний.Впливу перший на другий не має. Державний орган-ОДА на ситуацію не реагує хоча певні важелі має.Можливо не хоче чи Одаричу допомогати не спішить.Є варіант запропонувати ДП МВС забрати свій мотлох,придбати за кошти бюджету міста нове обладнання і забути проблему.Скільки це коштує не знаю,але посильний вклад внести готовий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Ну-ну 06.06.2012 11:06
Цитую Черкащанин:
На біса така мерія,яка лише фейєрверки та тендери може проводити?
Взагалі мерія хоч за щось в місті відповідає?

За петунию! Ха-ха-ха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Черкащанин 05.06.2012 18:43
На біса така мерія,яка лише фейєрверки та тендери може проводити?
Взагалі мерія хоч за щось в місті відповідає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 федор припципиальный 05.06.2012 18:19
поскольку прав у мэрии ни каких может этих бездельников разогнать дорог нет светофоров нет туалетов нет коммунального транспорта нет город не освещен одна только зарплата есть тупые бестолковые бездарные горе руководители