реклама

реклама

Мітинг протесту проти «проросійського реваншу», що виразився у серії кримінальних справ і судових процесів щодо ветеранів війни на сході України, відбувся щойно під стінами Будинку правосуддя в Черкасах.

Кухарчук

Мітинг організований Національним корпусом, «Демократичною сокирою», «Свободою», ветеранами різних підрозділів, що брали участь в українсько-російській війні. Промовці твердять, що в Україні відбувається проросійський реванш, і наголошували, що в Черкасах такий реванш не пройде.

Приводом для проведення акції протесту стало затримання чотирьох ветеранів полку «Азов» після їхньої сутички з активістами Партії Шарія, що стався у Черкасах кілька днів тому. Сьогодні мало відбутися судове засідання щодо обрання затриманим міри запобіжного заходу, але його врешті перенесли на завтрашній ранок.

Мітинг

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #17 Черкасчанин 25.06.2020 22:41
В памятном 19 году не ТОЙСАМИЙКУХАРЧУ К случайно сделал все ,для того чтобы пришла к власти теперешняя зеленая команда?Так что теперь не устраивает борцуна с режимом?Или в логику Димася не умеет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Шариковым капут 25.06.2020 21:47
Анатолик Шарик сдулся)))
По слухам, в рашке очень недовольны его "подвигами" и глупым использованием рубликов залесья на самопиар его самовлюбенной ... персоны и кабаки в Нидерландах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 . 25.06.2020 19:35
Цитую Покажіть, хто опоненти НК:
Кажуть, партію шаркінгістів у Черкасах дуже хочуть очолить стукачі Вава і Вахченко?

Кажуть, Вава і Вахченко вже з Черкас утік)))



К
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Покажіть, хто опоненти НК 25.06.2020 13:09
Кажуть, партію шаркінгістів у Черкасах дуже хочуть очолить стукачі Вава і Вахченко? (клички змінено з етичних міркувань)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Почти политики уже? 25.06.2020 13:04
В ситуации, когда "партия" ультрас дерется с "партией" шариковых, я - временно на стороне ультрас.
Если раньше шариковцы раньше только в интернете мозги людям калечили - то сейчас они в метро нападают.
Их придурок-хозяин живет вне пределов Украины, но пытается стравливать украинцев друг с другом в угоду кремлевскому фюреру, целующему детей в пупок. :eek:
Шариковщина - особо опасна для общества!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Доктор 25.06.2020 12:54
Цитую Спершу треба ниву зораты:
Цитую Черкащанка:
Отакого козака та в поле, ниву жати!

Глибоко зоре такий кінь борозду?

Ти чого так розпереживалася за свою борозду? :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Антон 25.06.2020 12:09
Цікаво хто крім НК відстоював історичну споруду над Дніпром від знесення і забудови? Чи може разом з ними тітушок ганяли коли усі "крутелики" обі.ралися і поховались по норам.
Не будьте жалюгідними, молодь вже давно вас "оцінила" і зробила висновки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Шарікових - до суду! 25.06.2020 10:08
Подонки Ш., які натовпом побили людину в метро, вже затримані?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 язон 25.06.2020 08:41
Цитую stas:
Правосуддя...Таке було рокіи двісті тому у США.Називалось судом Лінча.А для чого тоді нам суди,прокуратур а,правоохоронна система загалом?

Джерелом Права є народ,який делегує державі повноваження з становлення та підтримання законності. Але коли держава свої функції не виконує, коли злочинці лишаються безкарними, а під суд тягнуть невинних - народ бере правосуддя в свої руки. ЯКЩО українські правоохоронні органи не перешкоджають ворогам України руйнувати Державу - на захист Держави встають її громадяни. До речі, й суди Лінча в США двісті років тому виникли з тих же причин - через нездатність держави забезпечити законність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Антон 25.06.2020 06:56
Почему полиция бездействует?! Они избиди человека нк, и теперь нк пришел под стенны и отмазывает своих ублю. Дков! Аочему их не повязали? Они так будут всех избивать? Люди выходите против нк наваляем им.