реклама
Будівельна компанія надія
«На сьогоднішній день, ніяких рішень з приводу кандидатів на пост мера Черкас не прийнято. Нам вже кого тільки не приписують, але повірте, кандидатом буде гідна людина, яка створить сприятливе середовище для якісного розвитку міста Черкаси», - про це «Прочерку» повідомив керівник обласного штабу «Слуга народу» Черкащини Олексій Пєчніков.

Нагадаємо, що на вихідних з профілю особи Ivan Starodubenko (журналіст намагався зв’язатися з особою, яка стоїть за цим профілем, але ніхто з френдів не знав такої особи), потім з профілю блогера Дениса Колесника, згодом від медіаюриста Валерія Макеєва стали поширюватись новини, нібито у штабі «Слуг народу» розглядають трьох осіб як кандидатів в мери Черкас: Євпака, Кукліна та Скічка.

106597671_611376539498846_8670136713225506797_n

Сам директор бізнес-коледжу Олег Куклін у розмові дав зрозуміти, що подібна інформація поширювалася спеціально початково з «фейкового» акаунту, однак для подальших коментарів переадресував журналіста у обласний штаб.

У штабі нардепа Олександра Скічка пообіцяли передати наше запитання поважному нардепу.

Щодо черкаського підприємця, колишнього кандидата в нардепи від партії «Голос» Віктора Євпака, то він відповів на запитання, чи балотуватиметься від партії влади в мери, так:

– Так, я розглядаюся як один з кандидатів в мери Черкас. Вони («Слуги народу») виходили на мене. Вважаю, що після діючого мера в мене найбільший рейтинг. Рішення приймаю не я, а приймаються в Києві. Попри те, я не чекаю їх рішення. Я працюю далі. Щодо Олега Кукліна, я так розумію, це ставленик нардепа Любові Шпак. Щодо Олександра Скічка, то думаю, це не його рівень, і йому це не цікаво.

– Навіть якщо «Слуги народу» вас  не підтримають, балотуватиметеся в мери?

– Так, все, що я декларував на початку травня, все так і залишається. Вважаю, що мій головний конкурент в Черкасах – це Анатолій Бондаренко. Щоб покращити ситуацію в місті, треба якісна нормальна коаліція. І про коаліції треба говорити зараз, а не перед якимись тендерами. І тому я чітко казав, що готовий обговорювати цілі, стратегії, методику об’єднання з майже всіма, окрім ОПЗЖ та «Батьківщини».

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ