реклама

реклама

«Останні кілька місяців я займаюся об’єднанням навколо ідеї якісних змін для міста Черкаси якомога більше продемократичних олітичних сил. Ніколи не приховував, що розглядав серед партнерів і партію “Слуга народу”, як найретинговішу на сьогодні. Мушу констатувати: досвід показав, що подібні перемовини для “Слуги народу” не є актуальними», – заявив Віктор Євпак.

2020-07-06-kyrala

Нагадаємо, підприємець Віктор Євпак вже неодноразово заявляв, що хоче балотуватися на посаду мера Черкас.

«У їхньому міському штабі недавно заявили, що нові незаплямовані люди втратили свою актуальність і час повертатися до “крєпких хазяйствєнніків”. Плюс до цього я виявив “квоти нардепів” у списках СН і решту всього того, що ми так “любимо”. Я вважаю, що успіх – це про добір фахових і незаплямованих людей, а не про квотування. Тому на сьогодні перемовини із СН призупинено», – але наголосив, що його плани йти на вибори незмінні.

9090

Відео відзняте на даху будинку і поширене у "Фейсбуці"

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 Єгор 27.08.2020 14:03
:sigh: Це що, скоморох з кварталу-95 якого вигнали за профнепридатніс ть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Каракум 08.07.2020 10:58
Цитую Макс:
Розумний вибір для розумних людей. Команда його не була в політиці. Усіх представляє. Готовий до співпраці з адекватними силами, що вболівають за розвиток міста і його успіх. Гідна альтернатива старим політикам.

Вітьок, не відмазуйся тут. Розмір податків покажи, які ти заплатив за пару останніх років. Ми ж то з тобою знаємо, що ти це ще один барига-комерсант, який іде в політику аби потішити своє его та накосити легких грошей, думаєш, що ти суперменеджер, а насправді ти і державна управлінська діяльність це різнополюсові поняття. Вітя, ти кухарка, яка миє зароблені у іноземців гроші, ні копійки не сплативши податків, яке тобі крісло мера? Морда не лусне?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Макс 08.07.2020 04:15
Розумний вибір для розумних людей. Команда його не була в політиці. Усіх представляє. Готовий до співпраці з адекватними силами, що вболівають за розвиток міста і його успіх. Гідна альтернатива старим політикам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Каракум 07.07.2020 14:58
Цитую Голос:
Дуже цікаво ,якщо він такий бізнесмен скільки податку до бюджету він заплатив?

А справді, Вітьок, може покажеш скільки податків до бюджета перерахував? Що, хвірма в мінус працює? Ледве кінці з кінцями зводить? А чому ти і твої працівники на люксових тачках роз'їжджають? Звідки гроші? Намив, грузинський обнальщик?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Каракум 07.07.2020 14:56
Євпак і податки це поняття несумісні. Кіпр, Грузія, як обнал грошей замовників з Євросоюзу та США, мінімальні зарплати для працівників, що отримують по 600/800 баксюків в місяць (все інше в ....рну). І це мер? Поверніть Одарича, бо ці клоуни, що Толька-металлоломщик, що Євпак-відмивак Черкаси доведуть до зубожіння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Охо-хо 07.07.2020 14:30
До речі, лазити по дахах - це діагноз для лунатиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Корж 07.07.2020 14:23
То на інтерв’ю на стільцях, то на даху будинку. Наступний мабуть голяка без окулярів, клоун.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 СОЛДАТ 07.07.2020 14:17
Цитую Петросян:
його перебування на криші - це підсвідоме, людина відмежовується від проблем, тому лізе на дах. По землі, мабуть, некомфортно ходити. Тіпа обраний, а ваші проблеми йому до одного місця

Все простіше.Хлопчина побачив що йти в мери Черкас від "слуг народу" йому не "світить".Розстроівся.Виліз на дах будинку.Зняв "відосік".Виклав в мережу.Чекає тепер що якась "корабельна сосна" оцінить його потуги.Ти,Вітя, хоть суіцид не вчини чого доброго від горя.Воно того не варте. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Тихо Евпаком шурша 07.07.2020 13:44
Едет крыша не спеша.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Голос 07.07.2020 12:40
Дуже цікаво ,якщо він такий бізнесмен скільки податку до бюджету він заплатив?