реклама
Будівельна компанія надія
Система відеоспостереження, нові дорожні знаки, постійні громадські патрулі - про це йшлося під час публічного звіту перед громадою поліцейського офіцера Лип’янської ОТГ.

6767

- Проект «Поліцейський офіцер громади»  у Лип’янській ОТГ почав діяти  із  березня – і за цей час поліцейський «шериф» громади Сергій Сторчак розкрив 2 крадіжки, 1 порушення недоторканості житла, склав більше 40 адміністративних протоколів і постанов, «погасив» 35 конфліктів, у яких обійшлося без написання людьми заяв до поліції, - розповів голова Лип’янської ОТГ Сергій Іщенко. – Ми задоволені ефективністю роботи проекту і переконалися у реальному зростанні рівня безпеки для мешканців нашої громади, і в тому, що така важлива їм допомога стала доступнішою і оперативнішою для людей.

Поліцейський офіцер громади проаналізував ситуацію у селах і обрав в числі головних пріоритетів   безпеку дорожнього руху, боротьбу  з незаконним прийомом металобрухту, незаконним обігом алкоголю (і так званими «наливайками»). І наразі ми розглядаємо такі механізми підсилення  рівня безпеки у громаді як залучення громадських формувань для  постійних патрулювань на території всієї ОТГ. Планується також повне обстеження  сіл громади з метою поновлення та встановлення дорожніх знаків. І, так само, найближчим часом, плануємо впровадження спеціальних проектів для створення безпечного середовища, передовсім -  встановлення системи якісного відеоспостереження на території всієї громади.

Про це інформує прес-клуб реформ

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ