реклама

реклама

Тисячі людей знову мітингували під стінами Печерського суду проти політичних репресій на підтримку Петра Порошенка. Серед них кілька сотень черкащан. Ті зауважують, приїхали не просто підтримувати п’ятого Президента Петра Порошенка, інформують в Черкаській територіальній організації політичної партії “Європейська Солідарність”.

107781809_978580645940415_2112533271154413354_n-678x381

Під час суду з трибун слова підткимки виголосила і співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко. Народна депутатка наголосила, що своїми заходами влада Зеленського сподівається зупинити Порошенко, але їм це не вдасться.

107763090_730232157726647_273691375040193943_n

“Сьогодні тисячі українців та понад три сотні черкащан втретє довели, що наша сила в єдності! Це перемога! Перша, але не остання! Питання запобіжного заходу стало неактуальним. І це тільки початок! Лише разом ми можемо боротися за демократію, за верховенство права, за рух у Європу”- наголошує Голова Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Маленький побарабанщик 10.07.2020 16:23
На митинг он шёл впереди
С весёлым другом-барабаном
С огнём Кудактинским в груди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Це думка 10.07.2020 14:48
Ого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Де ти 09.07.2020 21:32
Кудактін поверни мої гроші з кредитної спілки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Рахівник 09.07.2020 18:19
За биття в барабан - солідні надбавки як "за інтенсивність". Дуже вигідно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Це думка 09.07.2020 15:52
Цитую Скажи мені,хто твій друг:
Знав би Порошенко, що його партійці в Черкасах тільки обвалюють його особистий рейтинг... По "боярах" же часто і самого "царя" оцінюють".
Особисто я готовий підтримувати Порошенка і "Євросолідарніст ь", але аж ніяк не цих черкаських "барабанщиків"!


Це думка сотні тисяч черкащан, але не будуть підтримувати із-за трьох барабанщиків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Павлович 09.07.2020 15:18
Сьогодні тисячі українців та понад три сотні черкащан...наголошує Голова Черкаської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Сергій Кудактін.

Так какой национальности были эти три сотни из Черкасс ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Скажи мені,хто твій друг 09.07.2020 14:16
Знав би Порошенко, що його партійці в Черкасах тільки обвалюють його особистий рейтинг... По "боярах" же часто і самого "царя" оцінюють".
Особисто я готовий підтримувати Порошенка і "Євросолідарніст ь", але аж ніяк не цих черкаських "барабанщиків"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Андрій Іванович 09.07.2020 13:39
Клоуни дешеві! Кудактін поверни людям ****** гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Прокурор 09.07.2020 13:01
Ох і мразі, в **** міліардера і шоколадного короля!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Багаті до багатих 09.07.2020 11:55
Цитую Бонд:
Бив у барабан і кричав "Добрі гроші, добрі гроші".


Яка партія , такі лідери. Ворон за ворона. Не всі може знають про лідера в Києві, але всі знають про його представника в Черкасах. Три сотні черкащан? І ттут заробили !