Рішення про відновлення режиму роботи Центру надання адміністративних послуг м.Черкаси ухвалив Черкаський міськвиконком.

unnamed

Фактично це означає, що ЦНАП відновлює звичайний режим роботи, який було змінено через карантин, повідомляють у міськраді.

«Повернення до нормального графіку має зменшити кількість черг, адже буде більше робочого часу, а значить, працівники зможуть обслуговувати більше відвідувачів. Адміністративні послуги черкасці мають отримувати у зручних умовах», – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

Заступник міського голови Юрій Ботнар додав, що у ЦНАПі, тим не менш, мають максимально дотримуватися усіх встановлених вимог, санітарних та протиепідемічних заходів.

Тож відтепер графік прийому суб’єктів звернень буде здійснюватися:

- пн, ср, пт з 08.00 – 17.00 (без перерви на обід);

- вт, чт з 08.00 – 20.00 (без перерви на обід);

- сб з 08.00 – 15.00 (без перерви на обід);

- нд – вихідний.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100