Реконструкція дворового освітлення завершилася на вулиці Хоменка 18, 20, 22, 24. Попередній стан освітлення був незадовільний. За вищезазначеними адресами були ділянки, що зовсім не освітлюються.

12 світильники з лампами ДРЛ-250 замінено на 14 світодіодні LED-світильників потужністю по 40 Вт.

“Оновлення дворового освітлення, а саме: заміна натрієвих ламп на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживанні. Під час реконструкції дворового освітлення на вулиці Хоменка 18, 20, 22, 24 буде зекономлено близько 103 тисяч гривень, із міського бюджету за 5 років. Також слід зазначити, що світодіоди забезпечують рівномірне освітлення двору та тротуарів. Наша команда робить усе, щоб місто Черкаси стало #місто_щастя”, – говорить Павло Собко , заступник директора КП “Міськсвітло”.

Про це інформує КП "Міськсвітло"

116273695_2354418918193033_7007564394275731333_o

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Прожектор 28.07.2020 14:58
Ще якби асфальтне покриття у дворах поремонтували, щоб люди при нових світильниках могли нормально ходити, а машини їздити (один з прикладів - Смілянська 2, де у двір навіть таксисти не хочуть заїзджати).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100