реклама
Будівельна компанія надія
Черкащанка Євгенія Плугіна похвалилася у «Фейсбуці» новин статусом. Тепер вона радниця міністра освіти і науки України. Раніше за попередніх голів Черкаської ОДА Євгенія Плугіна працювала в прес-службі облдержадміністрації.

7878

Як йдеться на сайті ВРУ, де міститься інформація про кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі № 114 (Луганська область) на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, – Плугіна Євгенія Павлівна була саме такою кандидаткою.

Про неї там міститься наступна інформація: народилася 8 серпня 1991 року в місті Черкасах, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування.

51371554_10211847127128556_8981485843885588480_o

реклама

Коментарі  

 
-2 #56 Юрій Шинкаренко 28.09.2020 02:13
Щиро радий за Євгенію! Молодець, так тримати! І звертаюсь до заздрісників у коментарях, ви також були у школі мерів, проходили купу курсів,отримува ли вищу освіту з політології, жили цим 24/7, якщо так тоді можете заздрити, якщо ні, то це як мінімум виглядає інфантильно і несерйозно з вашого боку, це ж не ваша сфера діяльності,все рівно що футболіст заздрить тенісисту, або слон - акулі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #55 Колеги міністри 05.08.2020 16:18
В майбутньому будемо собі з радниць серед черкащанок вибирати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #54 Тьотя Сара 05.08.2020 13:35
Цитую попердолило:
плугіну штормить, буде. мабуть, ще 5 сторінок коментарів писати. Всетаки, вперше про неї хоч хтось згадав, то треба на цьому хайпі ще місяць триматися :cry: :o :-x

Оце точно :lol: :lol: :lol: Бідося, так переймається, що її недооцінили)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #53 Конечно хватит 05.08.2020 13:31
Цитую язон:
Сісяєвих вистачить на будь-яку владу!

Но только на черкаских властителей. Для государственных такие не нужны. Стары.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #52 Міністру всі теж заздрять 05.08.2020 13:27
Цитую Абсолютно вірно!:
Цитую Черкаська ніщета:
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!

Така краса, навіть для самого обласного центру рідкість, не кажучи вже про Київ. Міністр має смак!

А які тільки дєткі будуть у них красиві! Генетична краса в третьому поколінні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #51 Абсолютно вірно! 05.08.2020 13:19
Цитую Черкаська ніщета:
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!

Така краса, навіть для самого обласного центру рідкість, не кажучи вже про Київ. Міністр має смак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #50 Черкаська ніщета 05.08.2020 11:37
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #49 Одні заздрісники 05.08.2020 11:05
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #48 попердолило 05.08.2020 09:53