реклама Делікат

Черкащанка Євгенія Плугіна похвалилася у «Фейсбуці» новин статусом. Тепер вона радниця міністра освіти і науки України. Раніше за попередніх голів Черкаської ОДА Євгенія Плугіна працювала в прес-службі облдержадміністрації.

7878

Як йдеться на сайті ВРУ, де міститься інформація про кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі № 114 (Луганська область) на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, – Плугіна Євгенія Павлівна була саме такою кандидаткою.

Про неї там міститься наступна інформація: народилася 8 серпня 1991 року в місті Черкасах, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування.

51371554_10211847127128556_8981485843885588480_o

реклама

Коментарі  

 
-1 #59 Євгенія 09.08.2022 01:01
Вся ця Черкаська «ніщета», просто заздрить моїй цілеспрямованно сті та вмінню добиватися свого. Краще б на фронт йшли, ніж балаган тут розводять!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #58 Кайрос 19.07.2022 15:50
Мій товариш її на курорт возив. Але без справки від лікаря ні ні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #57 Альбіна 17.06.2022 07:45
Ось це гордість! Шлях від студента ЧНУ, журналіста до коханки депутата верховної ради та врешті радниці міністра!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #56 Юрій Шинкаренко 28.09.2020 01:13
Щиро радий за Євгенію! Молодець, так тримати! І звертаюсь до заздрісників у коментарях, ви також були у школі мерів, проходили купу курсів,отримува ли вищу освіту з політології, жили цим 24/7, якщо так тоді можете заздрити, якщо ні, то це як мінімум виглядає інфантильно і несерйозно з вашого боку, це ж не ваша сфера діяльності,все рівно що футболіст заздрить тенісисту, або слон - акулі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #55 Колеги міністри 05.08.2020 15:18
В майбутньому будемо собі з радниць серед черкащанок вибирати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #54 Тьотя Сара 05.08.2020 12:35
Цитую попердолило:
плугіну штормить, буде. мабуть, ще 5 сторінок коментарів писати. Всетаки, вперше про неї хоч хтось згадав, то треба на цьому хайпі ще місяць триматися :cry: :o :-x

Оце точно :lol: :lol: :lol: Бідося, так переймається, що її недооцінили)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #53 Конечно хватит 05.08.2020 12:31
Цитую язон:
Сісяєвих вистачить на будь-яку владу!

Но только на черкаских властителей. Для государственных такие не нужны. Стары.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #52 Міністру всі теж заздрять 05.08.2020 12:27
Цитую Абсолютно вірно!:
Цитую Черкаська ніщета:
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!

Така краса, навіть для самого обласного центру рідкість, не кажучи вже про Київ. Міністр має смак!

А які тільки дєткі будуть у них красиві! Генетична краса в третьому поколінні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #51 Абсолютно вірно! 05.08.2020 12:19
Цитую Черкаська ніщета:
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!

Така краса, навіть для самого обласного центру рідкість, не кажучи вже про Київ. Міністр має смак!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #50 Черкаська ніщета 05.08.2020 10:37
Цитую Одні заздрісники:
Просто всі заздрите моїй молодості, розуму та успіху. Ніщета.

А ще красі ці ніщеброди заздрять!