реклама

реклама

Понад двісті черкащан зібралася 10 серпня на Соборній площі в центрі міста на акцію з метою підтримати білоруський народ.

13

Активісти виступали за те, що кожна людина має право робити свій вільний вибір. Вони прийшли з плакатами, які закликали: "Жыве Беларусь! Жыве вечна!", "Зай вільний вибір", "Підтримуємо демократію" тощо. Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

Підтримати своїх співвітчизників прийшла й Тетяна Ковальчук. Вона білоруска, але вже 16 років проживає в Черкасах.

14

"Я прийшла тому що відчуваю сильну емоційну та раціональну потребу підтримати білорусів. В тому що відбувається зараз там є дуже багато несправедливості. За тими даними, що зараз є, є інформація, що переміг альтернативний кандидат. Але Лукашенко так не вважає. 80 відсотків, викликали народний протест. Я вважаю, що право на зміни - це базове право", - каже жінка.

«Колись в 2012 році я започаткував рух Беларуска-Українська Русь. Це була звичайна група в ВК. Потім ВК перестав існувати в Україні , а я був зайнятий питаннями воєннними і поствоєнними. Для мене великим подивом стало, що Рух живе і має наслідування вже і в фб і в душах багатьох українців і білорусів. Я ніколи не розділяв Україну і Білорусь. Це наші брати і сестри по духу і по крові… В Україні на Майдані одним з перших загиблих був білорус. На війні поруч зі мною воювало багато білорусів. Сьогодні ми не маємо права кинути їх в біді», – зазначив лідер черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

12

Нагадаємо, що 9 серпня, в Білорусі відбулися президентські вибори. Перемогу в них із великим відривом здобув чинний президент Олександр Лукашенко. Проте прихильники іншої кандидатки Світлани Тихановської по всій країні виходять на мітинги. Вони вимагають право на вільний вибір. Їх розганяють силовики, залучаючи спецзасоби.

Багато людей було затримано та є постраждалі. А в день виборів по всій країні були проблеми з інтернетом та мобільним зв'язком.

реклама

Коментарі  

 
+2 #19 СОЛДАТ 12.08.2020 17:00
Цитую Любов Майборода:
Якщо у Лукашенка така велика підтримка (80% за твердженням "007"), то чому на закордонних дільницях, зокрема у білоруському посольстві в Києві з 670 бажаючих проголосувати проголосувало лише 200? Інші громадяни Білорусі стояли цілий день і так і не дочекалися?? Панове "Джеко", "007", "Саша фронтмен", "Справедливий", "Ни стида, ни совести", ви оперуєте засобами російської пропаганди про успіхи Республіки Білорусь, тобто брешете. Завтра ви будете говорити, що в ЛНР/ДНР справжній добробут. І це вже нікого не дивує. :D :lol: :D :lol:

Перечислені Вами особи - скоріше всього одна і та ж "людина". В крайньому випадку - такі собі "КУКРИНІКСИ" рязанського розливу.Про що з ними говорити? :lol: Працюють по методичці....заробляють на "бояру".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Сидіти струнко! 12.08.2020 16:31
Цитую справедливий:
Цитую Любов Майборода:
Акцію на підтримку права білорусів та вільні вибори підтримую і дякую організаторам, що вийшли на Соборну площу. Особлива подяка Тетяні Ковальчук та Денису Гайді, які не забувають про свою малу батьківщину. Сатаністам типу "Джеко" та "007" свобода не потрібна, бо вони народились рабами... шлунку. У цивілізованому світі будь-який президент перебуває при владі не більше двох термінів.. 13 серпня має відбутись сесія міської ради, сподіваюсь черкаські депутати підтримають право білорусів на свободу. :lol:

При чому тут черкаські депутати, нехай наведуть порядок у місті і не сують носа до білорусів. За "БАТЬКУ" проголосувало 80 відсотків населення країни і цим все сказано, а за прихвосню ЄВРОЖОП, яка втекла в Литву у вісім разів менше. Наші нацики з Порохом вже довели Україну до ручки пора вже на сідало до діда Лукьяна.

Доки червоне не посиніє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Він хоче пляшку в сідало 12.08.2020 15:22
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="справедливий"][quote name="Любов Майборода"]
Хто куди, а "ватан" хоче на сідало.Да півнику? :lol:

Посадимо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 СОЛДАТ 12.08.2020 11:33
Цитую справедливий:
Цитую Любов Майборода:
Акцію на підтримку права білорусів та вільні вибори підтримую і дякую організаторам, що вийшли на Соборну площу. Особлива подяка Тетяні Ковальчук та Денису Гайді, які не забувають про свою малу батьківщину. Сатаністам типу "Джеко" та "007" свобода не потрібна, бо вони народились рабами... шлунку. У цивілізованому світі будь-який президент перебуває при владі не більше двох термінів.. 13 серпня має відбутись сесія міської ради, сподіваюсь черкаські депутати підтримають право білорусів на свободу. :lol:

При чому тут черкаські депутати, нехай наведуть порядок у місті і не сують носа до білорусів. За "БАТЬКУ" проголосувало 80 відсотків населення країни і цим все сказано, а за прихвосню ЄВРОЖОП, яка втекла в Литву у вісім разів менше. Наші нацики з Порохом вже довели Україну до ручки пора вже на сідало до діда Лукьяна.

Хто куди, а "ватан" хоче на сідало.Да півнику? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 007 12.08.2020 11:14
[quote name="Любов Майборода"]Якщо у Лукашенка така велика підтримка (80% за твердженням "007"), то чому на закордонних дільницях, зокрема у білоруському посольстві в Києві з 670 бажаючих проголосувати проголосувало лише 200? Інші громадяни Білорусі стояли цілий день і так і не дочекалися?? .......

Ви здивовані, що люди можуть голосувати так за свого Президента? При цьому ми оперуємо даними українських інформагенст, а брешете Ви в силу своєї партійно - номенклатурної сутності, яка полягає в тому, що потрібно викидати лозунги, а чи вони до речі і чи несуть якусь правдиву інформацію, то не важливо, головне показатись полум'яним оратором і підтримувачем ідей. До речі Ваша спроба підвести суть теми до ДНР/ЛНР виглядає смішною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Ни стыда ни совести 12.08.2020 10:58
Цитую Любов Майборода:
Я "Ни стида, ни совести", ви оперуєте засобами російської пропаганди про успіхи Республіки Білорусь, тобто брешете. Завтра ви будете говорити, що в ЛНР/ДНР справжній добробут. І це вже нікого не дивує. :D :lol: :D :lol:

Ни чем не оперирую, ни слова ни про какие успехи Белоруссии не сказал. Просто выразил свое мнение в отношении определенной категории людей. Местных людей, даже не белорусов. Хотя такая прослойка есть везде. Но там, где ее слишком много, начинается бесконечная руина. А руина это плохо, это все видят, даже те, кто на руине пытаются зарабатывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Volodymyr Rebel 11.08.2020 21:58
Якщо не пропускати ВСЕ через СВОЮ свідомість і не висловлювати протести і непокору - прийде кровавий диктатор,поверн уться репресії,ГУЛАГи і Голодомори та країну знов накриє "залізний занавес"!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Любов Майборода 11.08.2020 21:39
Якщо у Лукашенка така велика підтримка (80% за твердженням "007"), то чому на закордонних дільницях, зокрема у білоруському посольстві в Києві з 670 бажаючих проголосувати проголосувало лише 200? Інші громадяни Білорусі стояли цілий день і так і не дочекалися?? Панове "Джеко", "007", "Саша фронтмен", "Справедливий", "Ни стида, ни совести", ви оперуєте засобами російської пропаганди про успіхи Республіки Білорусь, тобто брешете. Завтра ви будете говорити, що в ЛНР/ДНР справжній добробут. І це вже нікого не дивує. :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Volodymyr Rebel 11.08.2020 19:40
Цитую ДЖЕКО:
Довели .варі до зубожіння процвітаючу Україну руками таких ..іотів як цей недоум.. із футболкою "Бандерштат", тепер хотять до білорусів добратись. Та .ер у вас вийде.
Це після вбивства національного лідера В'ячеслава Чорновола Україна втратила свого Вацлава Гавела і шанс стати цивілізованою країною
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Volodymyr Rebel 11.08.2020 19:36
Цитую 007:
Нашим деб..м ніяк не зрозуміло, що за Лукашенка проголосувало 80% населення, а не за якусь блогершу. Вам би лише горло дерти і говорити про якісь демократичні цінності, які Вам закидають дядьки з грошима. Ви вже домайданились, що в нас повна дупа, так ні, іще допоможемо сусідній державі на коліна стати.
80% кажете? Ви справді вірете у це? Я пам'ятаю,за єнакієвського бандюка колись було вкинуто 110% бюлетнів,може і в це треба вірити?...)))