реклама

реклама

Мовний законопроект Колесніченка-Ківалова насправді покликаний відволікти усіх нас від соціальних проблем, які накопичилися в економіці, освіті, медичній галузі. Про це повідомила на нещодавній прес-конференції черкаської опозиції депутат облради, заступник керівника обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Наталя Старікова.

– Хочу сказати як людина, яка народилася в Росії, але майже тридцять років живу і працюю в Україні: жодного разу я не відчула на собі якихось утисків. Тож мовним питанням нас хочуть просто відволікти від реальних проблем. Крім того, згаданий законопроект дійсно суперечить Конституції України! – заявила Наталія Старікова.

Вона зазначила, що вже рік намагається говорити українською мовою. І збирається й далі працювати над удосконаленням мовних навичок.

– Але що ми бачимо навколо? Мені доводиться довго шукати програму по телебаченню, де б спілкувалися українською, доводиться довго шукати україномовні книги тощо, – зазначила Наталія Старікова. – Потрібно поважати ту країну, у якій живеш, яка дає тобі право працювати, виховувати дітей, внуків. Я за те, щоб в нас була одна державна мова – українська.

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 Мовознавець 14.06.2012 12:38
Цитую Холодний Яр:
Гидко слухати, що слуга народу "товариш Старікова" за 30 років не оволоділа українською мовою. Як для бізнесмена, мова для неї - знаряддя бізнесу. Коли керувала молокозаводом - мова її не цікавила. Зараз, коли молокозавод платить Старіковій за просування "Фронту змін" - знадобилась. :D СУЦІЛЬНЕ ПРИСТОСУВАНСТВО :cry:

Невже у Яценюка всі такі? :-? ....... крізь однакові. :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 українець 14.06.2012 12:28
Цитую Гость:
Наташа! Твоя речь не что иное как словоблудие и притом ничего разумного и нового. Русский, украинский и белорусский это практически один язык. Но вы хотите из кожи вылезти, чтобы как то себя показать перед народом. Так делают только ........... националисты.

Это разные языки. Писать другое - проявлять себя нацистом-украинофобом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Володимир 14.06.2012 11:06
Кивалов і Колісніченко не читають Конституцію України, там про мову написано ясно і конкретно. Н. Старікова вивчить українську мову, бо вона поважає себе і державу, в якій вона живе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Василь 14.06.2012 10:22
Цитую Гость:
Наташа! Твоя речь не что иное как словоблудие и притом ничего разумного и нового. Русский, украинский и белорусский это практически один язык. Но вы хотите из кожи вылезти, чтобы как то себя показать перед народом. Так делают только ........... националисты.


ваш язик практично один тільки з болгарським і староболгарськи м, бо на його основі й творилася московська говірка, а далі вже - язик. Ви уперно не хочете "зріть в корєнь" (с) Козьма Прутковъ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 кактус 14.06.2012 09:39
Цитую Гость:
Наташа! Твоя речь не что иное как словоблудие и притом ничего разумного и нового. Русский, украинский и белорусский это практически один язык. Но вы хотите из кожи вылезти, чтобы как то себя показать перед народом. Так делают только ........... националисты.

Гость, ну ти справді гость на цій землі, тому навіть сперечатися з тобою не буду. Тобі нічого зі сказаного Старіковою не зрозуміти. Ти ж просто гость...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Гость 13.06.2012 21:14
Наташа! Твоя речь не что иное как словоблудие и притом ничего разумного и нового. Русский, украинский и белорусский это практически один язык. Но вы хотите из кожи вылезти, чтобы как то себя показать перед народом. Так делают только ........... националисты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Детектор 13.06.2012 20:50
ТРИДЦЯТЬ (!) років в Україні живе і тільки рік, як почала "напрягаться", щоб вивчить мову цієї держави?! Оце так "повага" до країни і мови! Хто тепер повірить Старіковой, що ця балаканина - не банальне загравання з черкаським виборцем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Василь 13.06.2012 17:26
вам не здається дивним, шановні, що опозицією в регіонах намагаються керувати потенційні 5-тиколонники та національні меншини!? Задумайтесь! :roll: