реклама

реклама

Депутат міської ради Андрій Більда пропонує замаскувати незавершені будівництва, які псують зовнішній вигляд міста на вулицях Черкас, інформує прес-служба міськвиконкому.

– На недобудови слід вішати банери із зображеннями майбутніх будівель, – говорить Андрій Більда. – Вперше таку спробу я планую втілити в життя на вулиці Шевченка, 325. Там роботи тривають вже близько десяти років. Усі спроби муніципальної інспекції примусити власника здійснити благоустрій території не закінчуються успіхом.

За словами депутата, він має на меті запропонувати таку ідею власникам схожих будівництв.

– Приховування будівництв такими великими вуличними картинами чи соціальною рекламою – світова практика. Зокрема, чимало таких прикладів я зустрічав у Європі та в Китаї, – наголошує Андрій Більда.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Бойскаут 15.06.2012 11:39
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Кроха:
Оксано, вiд вас вже нудить, ви крiзь спец! :-x :-x :-x
Може Ви вагітні? Ні? А гіркого присмаку, часом, немає? В будь-якому випадку, благаю, зверніться до доктора. Нудота - дуже тривожний симптом. Будьте здорові!



она ещё и доктор, уже диагнозы ставит!!! =)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Валентина 15.06.2012 10:18
Цитую Святослав Вовкодав:
Андрій Більда як справжній вільний від демократії демократ перед фінішним поривом і ще не на такі звершення здатен. Страшно собі уявити які поради він надає міському голові в галузі ще більшлго "покращення" зовнішнього вигляду Черкас.

Хотелось бы услышать о вашей работе или ваших идеях, Святослав. Вы же тоже депутат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Оксана Колісник 15.06.2012 10:05
Цитую Кроха:
Оксано, вiд вас вже нудить, ви крiзь спец! :-x :-x :-x
Може Ви вагітні? Ні? А гіркого присмаку, часом, немає? В будь-якому випадку, благаю, зверніться до доктора. Нудота - дуже тривожний симптом. Будьте здорові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Оксана Колісник 15.06.2012 08:26
Цитую Вадим:
Ну кто ж им в голову этот идиотизм вбивает? Ну сколько можно гам** в красивую обвертку заматывать? Ну с гав*** бороться нужна, а не делать вид что все хорошо!

И как они закроют самый главный недострой - яму за Драм театром
Великими батутом, або рядном з малюнком новопридуманого "бренду" - якраз чудово вписується в коло і можна розігнатися до розмірів, що забезпечують видимість із стратосфери:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Святослав Вовкодав 14.06.2012 23:18
Андрій Більда як справжній вільний від демократії демократ перед фінішним поривом і ще не на такі звершення здатен. Страшно собі уявити які поради він надає міському голові в галузі ще більшлго "покращення" зовнішнього вигляду Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Крук 14.06.2012 21:20
А дороги і тротуари в що замотувати?
А озеро з Драмтеартом?
Нема чим зайнятися....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Кроха 14.06.2012 21:16
Оксано, вiд вас вже нудить, ви крiзь спец! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Оксана Колісник 14.06.2012 17:55
Напевно, висловлювання представників нинішньої черкаської міської влади стане предметом не одної наукової роботи для психологів. Ця пропозиція тільки на перший погляд прикольна. Насправді у ній несвідомо висловлена сутність менеджерського підходу цієї владної команди. Хоча новації ніякої тут немає. Є творче використання відомого з історії прийому "Потьомкінська дєрєвня", або ж подібного з літератури - малюнок із вогнищем і казаном у комірці Тата Карло, або ж з видозміненого народом заклику улюбленця дітвори 70-х Чебурашки: "Што нам стоіт дом построіть? Нарісуєм - будєм жить!" Втішили, втішили вже вкотре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Вадим 14.06.2012 16:49
Ну кто ж им в голову этот идиотизм вбивает? Ну сколько можно гам** в красивую обвертку заматывать? Ну с гав*** бороться нужна, а не делать вид что все хорошо!

И как они закроют самый главный недострой - яму за Драм театром
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 choe 14.06.2012 16:21
а за чей счет сии творения вершить планируете,госп ода?