Податкова інспекція міста Києва на разі проводить обшуки в кількох департаментах Черкаської міськради. Про це повідомив у коментарі “Дзвін.media” міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
“На разі в Черкаській міській раді в кількох департаментах податкова міста Києва проводить обшуки. Що шукають і чому саме ця структура – не зрозуміло”, – сказав Бондаренко.
Цікаво, що обшуки в міськраді дивним чином збіглись в часі із приїздом до Черкас президента Володимира Зеленського, який прибув представити нового очільника Черкаської ОДА. А днем раніше в мережу було викладено відео, де на запрошення черкаських спортсменів Зеленський пообіцяв відвідати футбольний стадіон, якщо там “не буде Анатолія Бондаренка”.
Чому така нездорова реакція на мера Черкас? Тобто, це і нас стосується, а якщо ми його знов виберемо, то також залишимося ізгоями? Тепер ми його точно виберемо, а особисті незрозумілі образи залиште при собі, хоча Вас ми вибірали свідомо.
Вибирати мера потрібно усвідомленно, а не на зло комусь. Бондаренко за п*ять років перетворив обласне місто в захаращенний колгосп. Ніде і нічого не завершено, і не здано в експлуатацію. Роздав дозволи на забуду історичної частини міста, набережної, центра. Все, що зроблено - з дешевого матеріалу, неякісне, не антивандальне. Тільки відосіки знімає і себе вихваляє. Йому все одно, він не місцевий, йому не болить. Бондаренко - неосвіченний жлоб. Тому *дякую* Вам за моє місто, - хворе, некомфортне, небезпечне, брудне.
Чому така нездорова реакція на мера Черкас? Тобто, це і нас стосується, а якщо ми його знов виберемо, то також залишимося ізгоями? Тепер ми його точно виберемо, а особисті незрозумілі образи залиште при собі, хоча Вас ми вибірали свідомо.
Боіться "янелох" Бондаренка-тому і така реакція.Що тут не зрозуміло?.Та і не тільки Бондаренка він боіться.
Чому така нездорова реакція на мера Черкас? Тобто, це і нас стосується, а якщо ми його знов виберемо, то також залишимося ізгоями? Тепер ми його точно виберемо, а особисті незрозумілі образи залиште при собі, хоча Вас ми вибірали свідомо.
Коментарі
Боіться "янелох" Бондаренка-тому і така реакція.Що тут не зрозуміло?.Та і не тільки Бондаренка він боіться.
Стрічка RSS коментарів цього запису