Ініціативу вивісити на флагштоці біля Черкаської міськради терміном на один місяць національний біло-червоно-білий прапор Білорусі озвучив щойно на засіданні виконавчого комітету директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

Belo-krasno-belyj-flag-800x800

Директор комунального підприємства каже, що таким чином хочуть підтримати братній народ, повідомляє "Про все".

– Працівників, яких звільнять із державних підприємств у республіці Білорусь, ми запрошуємо працювати у Черкаси. Надамо тимчасове житло і офіційно працевлаштуємо, - зазначив Павло Карась.

Окрім цієї ініціативи, директор «Теплокомуненерго» пропонує вивісити прапор Білорусі на площі перед міською радою. Це хочуть зробити у знак солідарності з протестувальниками.

Виконком міськради підтримав цю пропозицію.

– Щодо того, коли саме буде вивішено прапор, ми з виконавчими органами міськради домовимося, – сказав Павло Карась у коментарі "Прочерку".

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 СВОЇ 08.09.2020 16:01
Черкаси в «червоному списку» уряду
20 січня 2020, 13:08 Новини Черкас та області
У 124 містах України КРІМ !!!! ЧЕРКАС !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Гончарук.
За його словами, до урядової ініціативи долучились вже 19 обласних центрів КРІМ ЧЕРКАС
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Боч 08.09.2020 15:05
Пойду сейчас на кране " Жыве Беларусь" напишу. Может тогда горячая вода потечёт :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 тепловик-медик-міжнародни 08.09.2020 14:21
скоро запропонує свій етнічний прапор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Баун 08.09.2020 13:48
Директор комунального підприємства каже, що таким чином хочуть підтримати братній народ, повідомляє "Про все".
Під час минулої "зими" з плюсовою температурою на вулиці цей Директор драв гроші з жителів Черкас за опалення, ніби це було у Арктиці і мінус 20. А тут ти диви :o То Саакашвілі житлом забезпечували, тепер білорусів. Гнати це шобло з влади. "Свої" гірше ворогів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Антон 08.09.2020 13:12
Лол на зарплату в чтее белорусы не прйдут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 стабилизец 08.09.2020 12:52
карася слушаться плохая примета. флаг евросоюза он уже вывешивал. лучше бы занялся прямыми обязанностями и горводу включил в знак солидарности. потому как у белорусов она есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 З біржі 08.09.2020 12:49
То може заодно і черкащан працевлаштувати ? Було б дуже добре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Сервер 08.09.2020 12:37
Все тот же сценарий. Мерзко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 правдолюб 08.09.2020 12:23
Свои пусть на клубнику едут, а белорусы - к нам. Придурок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Свідомий громадянин 08.09.2020 12:13
Це повний абзац! В своїй країні не можемо нічому лад дати, проте треба влізти своїм рилом в справи іншої країни! І що то за прапор, який офіційно ніде не зареєстровано, це всеодно, що там або в рашці тряпки днр та лнр повісять, ну Карась це повний карась, він працевлаштує, своїм роботи нема........