реклама

реклама

Дослідницько-аналітичний центр «ЕНІГМА» представляє результати соціологічного опитування думки виборців м. Черкаси в контексті майбутніх місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Дане дослідження проведено 2 – 4 жовтня з метою зробити соціологічний замір популярності політичних сил, які беруть участь у місцевих виборах до Черкаської міської ради та кандидатів на посаду міського голови Черкас.

Вибіркова сукупність: 1532 респондента

Метод: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face)

Статистична похибка не більше 2,4%

Географія дослідження: 6 виборчих округів міста Черкаси, в розрізі територіально-виборчої одиниці.

120998296_2708447206081049_1242761985432915732_o

121005667_2708447209414382_1668814057067098049_o  

Важливо, що дане дослідження базується лише на відповідях респондентів, які відповіли «так» на питання «Чи візьмете ви участь у місцевих виборах 25 жовтня?». Отже, коли мова йде про кількість опитаних, мається на увазі кількість респондентів, що планують взяти участь у місцевих виборах. Анкетування виборців було побудовано таким чином, що моделювало день голосування: респондент мав визначитись за кого він віддає свій голос і не було варіантів «не визначився», «інший», тощо.

Про це інформує Дослідницько-аналітичний центр "Енігма" у "Фейсбуці".

3

2

1  

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Цевірно 08.10.2020 15:09
Цитую Мої відсутні:
Кандидати в Мери та депутати,А ТОМУ ІДУ НА ВИБОРИ І ПО ПРИКЛАДУ СВОЇХ ДРУЗІВ ТА СУСІДІВ ПЕРЕКРЕСЛЮЮ БЮЛЛЕТНІ,ЩОБ МІЙ БЮЛЛЕТЕНЬ НЕ ПРОГОЛОСУВАВ В ПРОДАЖНОМУ двк. І це вірно , нові вибори без старих ...


Класна ІДЕЯ! Відсіємо старих лизоблюд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Мої відсутні 08.10.2020 12:23
Кандидати в Мери та депутати,А ТОМУ ІДУ НА ВИБОРИ І ПО ПРИКЛАДУ СВОЇХ ДРУЗІВ ТА СУСІДІВ ПЕРЕКРЕСЛЮЮ БЮЛЛЕТНІ,ЩОБ МІЙ БЮЛЛЕТЕНЬ НЕ ПРОГОЛОСУВАВ В ПРОДАЖНОМУ двк. І це вірно , нові вибори без старих ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Василь Іванович 08.10.2020 11:56
Ось виходить що Віктор Євпак зміг обійти представника слуг.Тож вимальовується опонент діючому мерові в 2 турі. Цікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Лёха 08.10.2020 09:53
А что в списке есть Социалистическа я партия Александра Мороза? Почему об этом никто не слышал? Опубликуйте полный официальный список партий. Если есть, тогда я за неё.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Валентин Черкаський 08.10.2020 06:46
Коментарі під цим постом засвідчують, що відсутня елементарна культура спілкування. Коли відсутні аргументи застосовуються образи і нецензурщина. Відчувається співзвучність ботів та малограмотних замовників. Всім зрозуміло, що Анатолій Бондаренко і його соратники так просто не віддадуть владу, але вони мають усвідомлювати про невідворотність відповідальност і за розграбування м. Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #14 Фанфурик 07.10.2020 19:18
Цитую Місцевий:
Черкащани не звикли думати.Бондарен Ільченко Кухарчук-про них чути кожен день. А от Євпак-єдиний технарь-про нього НІЦ.А він виявляється другим.Виходить,люди щось розбираються!Це вже добре.


Васыль, ти шо з Польщі приїхав "ніц", вериайся до Польщі на будівництво, в Черкассах від тебе сенсу "зеро"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Світлана 07.10.2020 19:11
Всі кого я знаю, за Євпака
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Сидоров. 07.10.2020 18:56
Буду вибирати між Бондаренком і Євпаком. Схиляюсь до другого. Хоча сумніваюсь в кваліфікації управління Містом.
Співчування ЄС, представили скомпроментован ого кандидата. А голосував би за ЄС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Один кандидат 07.10.2020 18:34
Очередной проплаченный соцопрос. Особенно спалились на нацыкорпусе. Кто за этих безработных будет голосовать? Макеев будет мэром !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Мавр 07.10.2020 16:57
Як не затирають Ільченка-він буде другим,а Євпак третім.
Вся інтрига буде в другому турі.
Але хочуть виштовхати Євпака на другу позицію,бо в другому турі він не кокурент Бондаренку