реклама
Sucurity Police

реклама

Працівники управління інспектування Черкаської міської ради прибрали з площі перед «Будинком торгівлі» кіоск, який належав колишньому мерові міста Анатолію Волошину.

120906713_1682554838570411_2566421434900489640_n

Про це у фейсбуці повідомив керівник управління інспектування Станіслав Коломієць.

Нагадаємо, наразі відбувається реконструкція «Будинку торгівлі» та території біля нього.

120903029_1682554868570408_880141761630818176_n

«Власник тимчасової споруди, колишній міський голова Черкас Волошин Анатолій Борисович близько шести років тому на земельній ділянці громади міста Черкаси, орендованої Будинком торгівлі, без будь-якого погодження встановив цей архітектурний витвір мистецтва. За ініціативи Управління інспектування ЧМР у вівторок було прийнято рішення демонтувати та надати можливість робітникам проводити реконструкцію площі. Працюємо для черкащан», – написав пан Коломієць.

У своєму відеозверненні від додав, що за тиждень його управління прибрало в місті вже два МАФи (кіоски). Він також наголосив, що на прибирання тимчасової споруди Волошина з-під «Будинку торгівлі» «не пішло жодної бюджетної копійки».

– Усім гарячим головам хочу переказати привіт, які на сесії Черкаської міської ради верещать про неефективність управління інспектування і що управління інспектування є збитковим. Так от, наголошую, другий МАФ за тиждень демонтується без-о-плат-но! Жодної копійки ми не витрачаємо з місцевого бюджету, – сказав Станіслав Коломієць.

Він також подякував працівникам управління інспектування, які «позанормово, добровільно» вийшли працювати увечері. «За це, звісно, жодної копійки вони не отримають, – пообіцяв Коломієць. – Правильна стратегія розвитку управління інспектування дає результат».

Коломієць

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Сидор 13.10.2020 11:59
Цитую Близорукий:
А что с остальными киосками, что стоят рядом?
Или они в планах на 2021 год?
Кстати, уже готовится площадка под очередной МАФ по Гагарина около остановки АТБ и магазин Фарш

Зупинка Золота рибка, вже навіть заасфальтували місце під МАФ.
Де!!!! ті, що навіть уночі працюють?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 все на своїх місцях 13.10.2020 11:36
Цитую Светлана:
Ввечері того ж дня цей сарай хотіли встановити (НЕЗАКОННО) на перехресті вулиць Гоголя - Смілянська. А це як поясните? І до речі, - все, що встановлює волошин ніколи не має дозвільних документів. Єдине, що він вміє, - гадити навкруги себе. Старчий маразм.
Згадайте,кого він призначив головним архітектором міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Светлана 13.10.2020 11:06
Цитую Волошка:
З приводу брехливого і пафосного фарсу , можу сказати, що цей кіоск зняв сам підприємець за свої кошти , хоча будова ,цілком законно, стояла на ділянці, за яку 15 років платили орендну плату. А великий діяч , Коломієць, приволік камери і видав це дійство за результат своєї "бурхливоі" праці. В зв"язку з тим, що такі "діячі" , як Коломієць, які дозволяють собі розмовляти з громадянами ,за податки яких таке чиновницьке кодло і харчується , і досить непогано, пресує підриємців , озвучує брехливу інформацію ( здогатайтесь з якою метою? ) , продовження цієі історіі буде в суді.
Ввечері того ж дня цей сарай хотіли встановити (НЕЗАКОННО) на перехресті вулиць Гоголя - Смілянська. А це як поясните? І до речі, - все, що встановлює волошин ніколи не має дозвільних документів. Єдине, що він вміє, - гадити навкруги себе. Старчий маразм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 правда 13.10.2020 10:29
коломієць просто піариться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Файна 09.10.2020 16:39
Да, не перестают удивлять в период предвыборной компании! Великое дело для Черкащан сделали, киоск убрали.... сразу наши кошельки пополнились, а тарифы понизились, а цены в магазинах стали доступными, а колбаса сервелат по цене 4.50грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Близорукий 09.10.2020 10:43
А что с остальными киосками, что стоят рядом?
Или они в планах на 2021 год?
Кстати, уже готовится площадка под очередной МАФ по Гагарина около остановки АТБ и магазин Фарш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Актер 08.10.2020 21:20
Цветочный рынок на Симоненко (больше похож на сарай),тоже нужно убрать. Только портит весь вид театральной площади. Лучше организовать зелёную зону и парковку для посетителей театра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Дмитрий 08.10.2020 19:17
Ох...ли? Там моё любимое мороженое продавалось!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Волошка 08.10.2020 18:49
Коломієць взнав, коли підрприємець буде знімати кіоск, прибіг і почав "працювати для черкащан" .... Це до якої стадіі нахабства дожились чиновники , які отрмують заробітну платню ( і непогану) завдяки тим же підприємцям, яких вони обдираютьі шантажують ! До речі , деякі джерела , повідомляють, що Коломієць тримає всі лотки стихійноі торгівлі по вулиці Гоголя та нелегально торгує психотропами... із незаконних ларків з шармою ....Я звісно не вірю в це , але ж люди кажуть .... Але коли всі бачать всю цю нелегальну стихійну торгівлю без усіляких дозволів, а Коломієць не бачить, навіть вдень , виникає багато питань ... А тут вночі прибіг у вільний від роботи час , чи не смішно це !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Волошка 08.10.2020 18:31
З приводу брехливого і пафосного фарсу , можу сказати, що цей кіоск зняв сам підприємець за свої кошти , хоча будова ,цілком законно, стояла на ділянці, за яку 15 років платили орендну плату. А великий діяч , Коломієць, приволік камери і видав це дійство за результат своєї "бурхливоі" праці. В зв"язку з тим, що такі "діячі" , як Коломієць, які дозволяють собі розмовляти з громадянами ,за податки яких таке чиновницьке кодло і харчується , і досить непогано, пресує підриємців , озвучує брехливу інформацію ( здогатайтесь з якою метою? ) , продовження цієі історіі буде в суді.