реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, реагуючи на сьогоднішній мітинг підприємців, заявив у своєму відеозверненні, що вважає запровадження в Черкасах помаранчевої карантинної зони передчасним.

Бондаренко2

– На мою думку, немає достатньої кількості хворих, щоб вводити помаранчеву зону. Крім того, багато людей, які не є жителями Черкас, лікуються у черкаських лікарнях, – сказав Бондаренко. – Яке рішення буде приймати черкаська міська влада? В першу чергу, я думаю, потрібно дати допрацювати школам у нормальному режимі й потім тільки піти на канікули. Що стосується обмеження роботи підприємств і закладів, то я вважаю, що в першу чергу потрібно дотримуватися санітарних норм, засобів особистої гігієни і спокійно працювати, спокійно жити.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #19 Лора Р/ 15.10.2020 11:51
Епстрюлі здоровя дітей по фіг
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Думай 13.10.2020 09:01
Цитую Кастрюлька:
Ну тут броньований перегнув палку. Він шо буде РИЗИКУВАТИ ЗДОРОВЯМ ДІТЕЙ? Залізяку - на брухт!!!!!!!!!! !!!!!

Манипулятивные заявления: дети, старики. Во всем мире по одной методичке. Будем же людьми, а не безмозглым стадом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Думай 13.10.2020 08:59
Цитую Я черкащанин:
Цитую Правда:
Цитую Шут:
Білорусь та Швеція не вводили жодних обмежень та карантинів, зараз вони в зеленій зоні за списками МОЗ.

Стокгольм - 20% хворих - ви хотіли б серед них бути?

Додам: а про Білорусь взагалі ніхто толком нічого не знає, бо статистика там дуже своєрідна. Але журналісти пишуть, що лікарні у Білорусі переповнені.

Сейчас верить журналистам все равно что прочитать на заборе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Думай 13.10.2020 08:58
Цитую Правда:
Цитую Шут:
Білорусь та Швеція не вводили жодних обмежень та карантинів, зараз вони в зеленій зоні за списками МОЗ.

Стокгольм - 20% хворих - ви хотіли б серед них бути?

Во время эпидемии гриппа (в прошлые сезоны) до 50% за сезон. Никто так не паниковал. Сейчас в Украине меньше 1% случаев с начала карантина. Критическое мышление отсутствует нынче у людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Думай 13.10.2020 08:56
Цитую Оксана:
Ага, всі дурні, один Толя розумний. Там, де стосується дітей, не грайся. Ато буде як з Лукашенко, той теж вірусу"не бачив", а тепер не знає, куди тікать.

Включайте мозг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Думай 13.10.2020 08:54
Цитую Старик:
Цитую польский пан:
На польских грядках образование не нужно. Всем сидеть дома и готовится к отправке в Польшу

Лучше дома сидеть, чем не кладбище

Голова у человека не только шапку носить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 ЗЮ 13.10.2020 05:27
Вже раз відмінив карантин. І маємо другу хвилю імені бондаренка....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Кастрюлька 12.10.2020 20:52
Ну тут броньований перегнув палку. Він шо буде РИЗИКУВАТИ ЗДОРОВЯМ ДІТЕЙ? Залізяку - на брухт!!!!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Я черкащанин 12.10.2020 17:14
Цитую Правда:
Цитую Шут:
Білорусь та Швеція не вводили жодних обмежень та карантинів, зараз вони в зеленій зоні за списками МОЗ.

Стокгольм - 20% хворих - ви хотіли б серед них бути?

Додам: а про Білорусь взагалі ніхто толком нічого не знає, бо статистика там дуже своєрідна. Але журналісти пишуть, що лікарні у Білорусі переповнені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Правда 12.10.2020 17:06
Цитую Шут:
Білорусь та Швеція не вводили жодних обмежень та карантинів, зараз вони в зеленій зоні за списками МОЗ.

Стокгольм - 20% хворих - ви хотіли б серед них бути?