реклама

реклама

У міській раді Черкас насамперед повинен дотримуватися регламент. Натомість, від «політичної доцільності» треба відходити.

1463358_1056256194427322_4753087005163872403_n


Цю думку в коментарі «Прочерку» висловила новообрана депутатка Черкаської міськради від партії «За майбутнє» Любов Майборода.

– У попередньому скликанні жодні терміни підготовки матеріалів на розгляд сесії не дотримувалися, на голосування виносили непідготовлені пропозиції. Тому я вважаю, що питання номер один для міського голови та майбутнього секретаря міськради – це дотримання регламенту, – наголосила депутатка. – Усі проєкти рішень мають бути оприлюднені на сайті міської ради за 20 днів, в тому числі й проєкти рішень щодо бюджету та його змін. Без дотримання правил навести порядок у міській раді, на мою думку, не вдасться.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Шо правда то правда 25.11.2020 18:31
Цитую Хаус:
Це не Майборода вибирає партії! Це партії вибирають її, бо популярність в народі зашкалює! Не заздріть, проявіть себе!

Вона стільки пропозицій партій отримує, шо вже втомилась закликати - "В очередь, партии, в очередь!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Хаус 25.11.2020 10:53
Це не Майборода вибирає партії! Це партії вибирають її, бо популярність в народі зашкалює! Не заздріть, проявіть себе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Марек 25.11.2020 10:09
Цитую Черкащанка:
Як же вона всим надоїла!Толку з неї- 0, шуму-повно. Нехай сидить вже на пенсії. Чи не заробила???

Які претезії до Майбороди? Її обирають виборці :P . Не подобаються вибоці?? Як казав класик "У нас других нет"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Холодний Яр 25.11.2020 10:00
Пані Любов, Ви на вірному шляху. Соросята-євпаківці, яких науськує Бродський з Одаричем, будуть чинити опір, але команда Анатолія Бондаренка впорається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #12 Кріт 25.11.2020 09:43
Цитую Черкащанка:
Як же вона всим надоїла!Толку з неї- 0, шуму-повно. Нехай сидить вже на пенсії. Чи не заробила???

Жаба давить?? :roll: Любов Майбороду п`ятий раз люди обирають депутатом. А твоя участь бездомна "черкащанка" - тявкати все життя з підворотні. :D :D Собаки гавкають, а караван їде!! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Сидір 25.11.2020 09:42
Цитую Микола:
Цитую правдолб:
Перефарбовуютьс я вони швидко.Немає різниці яка партія - аби бути при кориті.

Перегрівся? Чи жаба давить? Хто така Майборода всі знають - 5 раз депутат. Ти по суті питання пиши коменти.

Знаєте, чому голосують?
Бо хочуть подивиися, коли вже людина зрозуміє, що це, мяко кажучи не справа її життя.
А вся діяльність і особливо перед кожними виборами нагадує персонажа з мультика про Маугли. Єдина відмінність, що на кожних виборах, інший Шерхан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Черкащанка 24.11.2020 19:46
Як же вона всим надоїла!Толку з неї- 0, шуму-повно. Нехай сидить вже на пенсії. Чи не заробила???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Пропердон 24.11.2020 18:17
І без неї зрозуміло, як могли готуватися документи малописьменними братанами з чітко вираженими хапальними рефлексами. Нахапали добряче і так затаїлись. що забули й псевдопатріотич ні лозунги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Секретар 24.11.2020 17:53
Практика голосувань з голосу дозволяє закаламутити будь-яку мульку. Зламати систему складно, але можливо! :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Микола 24.11.2020 17:50
Цитую правдолб:
Перефарбовуютьс я вони швидко.Немає різниці яка партія - аби бути при кориті.

Перегрівся? Чи жаба давить? Хто така Майборода всі знають - 5 раз депутат. Ти по суті питання пиши коменти.