Комплекс пам’яток культури поруч з замковою горою і Пагорбом слави в Черкасах хочуть внести до об'єктів культспадщини. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, реагуючи на запитання журналіста «Прочерку».

Нагадаємо, будівельна компанія у Черкасах отримала містобудівні умови на зведення багатоповерхівки по Байди Вишневецького. Нині на місці майбутньої забудови стоїть історична пам’ятка – особняк Вацлава Кринського. Про можливу забудову історичної частини міста не раз писали в ЗМІ.

1608023956955

– Поки об’єкт не занесений до Держреєстру нерухомих пам'яток. Ми домовилися, що обласна влада подасть цей об’єкт до реєстру пам’яток ,а ми, безперечно підтримаємо цю ініціативу.

– Саме так, хочу доповнити слова пана міністра. З подивом дізнався, що дуже багато є об’єктів, які досі з незрозумілих причин управлінням культури не внесені до держреєстру нерухомих пам’яток України. Ми подамо їх до реєстру, – сказав голова ОДА Сергій Сергійчук.


реклама

Коментарі  

 
+10 #14 Артур 15.12.2020 18:00
"какой еще культур-мультур"-чутно вірменський голос із-за кутка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Ой-ой-ой! 15.12.2020 17:02
Коли вносять до реєстру памятоку культури, то зразу дають гроші на реставрацію! А то внесуть спочатку будинок, а потім руїни, а потім люди закидають сміттям, потім археологи розкопають і знову можна внести в реєстр!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 бла-бла-бла 15.12.2020 15:50
екс-міністр (теж в окулярах) наобіцяла будівлю СЕС передати під музей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 СОЛДАТ 15.12.2020 15:34
Цитую Тьху!:
Цитую СОЛДАТ:
Міністр в кедах і поряд дама в напівпрозорій спідничці і мілітарних черевиках - це ТРЕШ!!!!!Про яку дієздатність тут говорять? :lol: :lol: :lol:

Культура, однако. Далі нікуди...

Положення рук на першому фото дуже ясно показує іхнє відношення до культури.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 КРАПКА 15.12.2020 15:23
навіть відсутність статусу пам’ятки архітектури не дає право головному архітектору ( і тим ,хто за ним стоїть) давати дозвіл на житлову багатоповерхівк у. Зонінгом 2014 р там передбачається тільки ТЕРИТОРІЮ ГРОМАДСЬКИХ ЗАКЛАДІВ. Все інше-від лукавого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 стабилизец 15.12.2020 14:58
что надо будет занесено куда надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Тьху! 15.12.2020 14:54
Цитую СОЛДАТ:
Міністр в кедах і поряд дама в напівпрозорій спідничці і мілітарних черевиках - це ТРЕШ!!!!!Про яку дієздатність тут говорять? :lol: :lol: :lol:

Культура, однако. Далі нікуди...