реклама

реклама

Фото: ua.for-ua.com

Фото: ua.for-ua.com

Голова Черкаської обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко нині їде в Київ на мітинг, який триває біля «Українського дому» у зв’язку з учорашнім ухваленням Закону «Про засади державної мовної політики». Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

– Знаю, що там є черкащани, уманчани, христинівчани. Я також буду на мітингу, певно, залишуся там. Гадаю, все українське суспільство має стати на захист мови, – каже Анатолій Бондаренко.

Депутат міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький зауважує: він учора вночі повернувся зі жнив, тож в столицю поки що не їде. Але шукає способи протидії «авантюрі проти українського народу».

– Це авантюра проти українського народу, проти української держави, щоб врятувати Януковича і його компанію. Мене разом із депутатом обласної ради Валентиною Коваленко ввели в Комітет по захисту української мови. Тож зараз я обдзвонюю різних людей, зокрема, лауреатів Шевченківської премії Миколу Бабака, Василя Захарченка і консультуємося, яким чином можна боротися, – каже «Прочерку» Микола Булатецький.

За його словами, опозиція запланувала проведення мітингу біля облдержадміністрації, але такі способи вже «заяложені» і не дають жодного результату. Тож потрібно шукати інші, залучати до протесту не тільки причетних до політики людей, а й інших громадян.

– Свідомі громадяни не повинні мовчати. Бо це розглядалося не питання мови, це демонстрація того, що вони тут правлять, а українці – просто бидло! – обурюється Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Ужасть 05.07.2012 00:17
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:
[quote name="О.ЧУПРИНА"][quote name="Ужасть"]–
В

Це ЖАХ,а не Ужасть.


...це донбасс

Справжній Донбас це шахтарі,а тут добасці "приблатненні".


У меня нет намерения, да его и не было, Вас обижать...., как человека... :-) Но может я чего-то не понимаю... то объясните уважаемый политик местного пошиба. ПОЧЕМУ??? только ДВА опозиционера голосвали против Закона... а остальные нашли ОБЪЕКТИВНЫЕ причины отсутствовать (за зарплату кстати больше 25 тысяч грн. и не были на рабочем месте) а остальные присутствовашие не голосовали... что юридически считается как "воздержались". Ленин таких называл "болотом"... А может Вы в доле и больше знаете :P
А теперь народ кидаете под "танки"...да еще с такими эпитетам.."а українці – просто бидло". Может некоторым стоит посмотреть в зеркало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 21:37
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:

Вот так. Они жнывують, планують, певно не уверены что останутся голодовать в Киеве... А вы "свидомые громадяни" українці – просто бидло! (по Булатецкому... к себе они такие формулировки не примеряют :-x ).

Закінчуй валяти дурня,не той час і не та ситуація.


Какого дурня??? Один вождь в свиняий голос поїхав та ще і не впевнений чи залишиться на мітінгу (про голодування скромно промовчав), другий ф.... зайнятий жнивами на своїй фазенді... а свідомі громадяни ЗНОВУ щось і комусь повинні, та ще з такими висновками: "а українці – просто бидло!" – обурюється Булатецький. За що обурюється Булатецкий??? Що він на жнивах??? Усе за народ печеться бідолага :cry:

Це ЖАХ,а не Ужасть.


...це донбасс

Справжній Донбас це шахтарі,а тут добасці "приблатненні".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 19:32
На київських вулицях та майданах абсолютна підтримка ідеї дострокових виборів парламенту та Президента одночасно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Василь 04.07.2012 18:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:

Вот так. Они жнывують, планують, певно не уверены что останутся голодовать в Киеве... А вы "свидомые громадяни" українці – просто бидло! (по Булатецкому... к себе они такие формулировки не примеряют :-x ).

Закінчуй валяти дурня,не той час і не та ситуація.


Какого дурня??? Один вождь в свиняий голос поїхав та ще і не впевнений чи залишиться на мітінгу (про голодування скромно промовчав), другий ф.... зайнятий жнивами на своїй фазенді... а свідомі громадяни ЗНОВУ щось і комусь повинні, та ще з такими висновками: "а українці – просто бидло!" – обурюється Булатецький. За що обурюється Булатецкий??? Що він на жнивах??? Усе за народ печеться бідолага :cry:

Це ЖАХ,а не Ужасть.


...це донбасс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Василь 04.07.2012 18:56
Цитую О.ЧУПРИНА:
Ситуація напружена,але йде в здоровий бік.Серед депутатів-регіоналів намічається розшарування.Думаючі починають задумуватись.


розшаровуй - не розшаровуй, все одно на виході отримуємо тушковане хас****е сало. А мріяти про те, що майбутні кріпаки будуть про щось думати - справа наївна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 17:44
Цитую Ужасть:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:

Вот так. Они жнывують, планують, певно не уверены что останутся голодовать в Киеве... А вы "свидомые громадяни" українці – просто бидло! (по Булатецкому... к себе они такие формулировки не примеряют :-x ).

Закінчуй валяти дурня,не той час і не та ситуація.


Какого дурня??? Один вождь в свиняий голос поїхав та ще і не впевнений чи залишиться на мітінгу (про голодування скромно промовчав), другий ф.... зайнятий жнивами на своїй фазенді... а свідомі громадяни ЗНОВУ щось і комусь повинні, та ще з такими висновками: "а українці – просто бидло!" – обурюється Булатецький. За що обурюється Булатецкий??? Що він на жнивах??? Усе за народ печеться бідолага :cry:

Це ЖАХ,а не Ужасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 17:42
Ситуація напружена,але йде в здоровий бік.Серед депутатів-регіоналів намічається розшарування.Думаючі починають задумуватись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Ужасть 04.07.2012 16:37
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Ужасть:

Вот так. Они жнывують, планують, певно не уверены что останутся голодовать в Киеве... А вы "свидомые громадяни" українці – просто бидло! (по Булатецкому... к себе они такие формулировки не примеряют :-x ).

Закінчуй валяти дурня,не той час і не та ситуація.


Какого дурня??? Один вождь в свиняий голос поїхав та ще і не впевнений чи залишиться на мітінгу (про голодування скромно промовчав), другий ф.... зайнятий жнивами на своїй фазенді... а свідомі громадяни ЗНОВУ щось і комусь повинні, та ще з такими висновками: "а українці – просто бидло!" – обурюється Булатецький. За що обурюється Булатецкий??? Що він на жнивах??? Усе за народ печеться бідолага :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 16:17
Цитую Ужасть:
– Знаю, що там є (а де воно було???) черкащани, уманчани, христинівчани. Я також буду на мітингу, певно, залишуся там.(Бондаренко)

- Микола Булатецький зауважує: він учора вночі повернувся зі жнив, тож в столицю поки що (!!!)( это же футбол с девочками и пивом) не їде. Але шукає способи протидії «авантюрі проти українського народу».

- За його словами, опозиція запланувала (!!!! на какой квартал, декаду?) проведення мітингу

– Свідомі громадяни не повинні мовчати. Бо це розглядалося не питання мови, це демонстрація того, що вони тут правлять, а українці – просто бидло! – обурюється Булатецький.
--------------------------
Вот так. Они жнывують, планують, певно не уверены что останутся голодовать в Киеве... А вы "свидомые громадяни" українці – просто бидло! (по Булатецкому... к себе они такие формулировки не примеряют :-x ).

Закінчуй валяти дурня,не той час і не та ситуація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 16:15
Зараз іде мова не тільки про захист мови ,а про збереження України та громадянського миру в ній. У цих св...... уже паднялася рука на нашого національного Героя Віталія Клічка. Знаходжусь в Києві і по мірі можливосі інформуватиму Прочерк про події.Банду ГЕТЬ!!!