реклама
реклама

На Черкащині завершується обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Про це повідомила пресслужба НОК України в Черкаській області. У фіналі беруть участь команди п’яти навчальних закладів: Руськополянський заклад загальної середньої освіти, Черкаська гімназія № 9 та Ліплявський ліцей, Степанецький ліцей і Мартинівський ліцей з Канівщини. Школярі вже пройшли всі етапи змагань.

131972785_2927196847548798_7804472254327284526_n

17 грудня команди стали учасниками рухливо-спортивного етапу.

Голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда привітав школярів дистанційно із Києва з Міністерства молоді та спорту України, де в цей час як почесний президент Федерації триатлону України мав зустріч із міністром Вадимом Гутцайтом.

«2020 рік вніс чимало змін у наш звичний уклад життя. Чудово, що сучасні засоби зв’язку дають можливість навіть за таких карантинних обставин проводити заходи в дистанційному форматі. Вітаю учасників заходу «Олімпійське лелеченя». Бажаю продемонструвати всім якнайкращі свої вміння, а комісії об’єктивно оцінити виступи команд. Неважливо, хто стане переможцем цьогорічного особливого конкурсу, найголовніше, що кожен з вас отримає заряд енергії, позитиву та активності», - відзначив Андрій Більда.

Команди стали учасниками спільної розминки. Провела її для них легкоатлетка Катерина Кузьміна. Після того, як розім’ялися, учасники мали повторити нескладну руханку. Саме якість її виконання й оцінюватимуть як результат третього етапу.

За кілька днів експертна комісія розгляне записи відеовиступів, презентацій команд та оцінить результат вікторини. Тоді й буде визначено переможця. Проте усіх учасників відділення НОК України в Черкаській області відзначить олімпійськими подарунками.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100