Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету ЧМР міський голова Анатолій Бондаренко посварився з директором КП "Черкасиводоканал" Сергієм Овчаренком, пише «Про все».

vodokanal-1024x577

Анатолій Бондаренко звинуватив керівництво КП "Черкасиводоканал" у фінансових порушеннях та запропонував директору підприємства написати заяву на звільнення. На що останній відповів, що не бачить для цього підстав.

- Є акт ревізії аудиторської служби, де чітко написано, що водоканал і його керівництво здійснили фінансових порушень на суму більше ніж 100 тисяч гривень, - зазначив Анатолій Бондаренко.

Сергій Овчаренко зазначив, що Національний регулятор несвоєчасно затверджує тарифи, внаслідок чого комунальне підприємство недоотримує кошти, а міська влада не надає жодної фінансової підтримки.


- За 2019 рік ми недоотримали з тарифу, який затвердив Національний регулятор, 13 млн грн, а у 2020 році - 24 млн грн. По всій Україні міські ради надають фінансову підтримку своїм комунальним підприємствам. У нас сьогодні це питання розглядається, сподіваюся, що воно вирішиться, - сказав директор КП "Черкасиводоканал".

photo_2020-12-22_12-00-06

фото висновку аудиту комунально підприємства

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 Іван Іванович 24.12.2020 20:28
Овчаренко вже давно доларовий міліонер, і квартир з будинками
настроїв за рахунок водоканалу, а ви платіть за водичку.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Місцевий 23.12.2020 17:06
У новмх тарифах сама вода-небагато.А от накрутки на неї-ОГО-ГО!!! Автор=Овчаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Solid/ 23.12.2020 12:24
Невгамовний Толік.
Поки з усіма не пересре***я - не заспокоється. Потім вибачається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 ЮЗР 23.12.2020 09:59
Цитую Сармат:
Цитую ЮЗР:
Эту Овчарку не раз видел с какой то курицей..как скупляются в Сильпо (Любава) 8) Берёт телешу и забивает до отказа.. начиная с салатов Польских в пакете и до коньячка 8) Стоял за ним на кассе и чек его был за 6шт!!! И это за раз! А потом с той телегой от кассы на лево бигом на парковку..

от только не надо завидовать)))

Я ПРО ТО ЧТО БАБЛО ОТМЫВАЕТ 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Андрій 23.12.2020 00:25
Цитую Любов Майборода:
Є керівники, на яких тримається життєдіяльність міств. Один з них - директор водоканалу Сергій Овчаренко. Жителі міста мають якісну воду, аварії своїчасно ліквідовуються.

По особистому досвіду багаторічного спілкування зі службами водоканалу можу сказати, що це сама притомна структура в місті, яка надає комунальні послуги, - реагують вчасно на звернення, після ремонтних робіт швидко та якісно за собою прибирають місця, де проводились ремонти на дорозі. Мені здається, що в цьому також є і заслуга директора водоканалу. Наприклад, про відношення газової контори до споживачів, - і згадувати не хочеться, - колись при зверненні на 104 заявку диспетчер не взяв і аварійна бригада не приїхала на виклик.Так що Водоканал на сьогодні це краще, - на мою думку, - що існує в місті серед надавачів комунальних послуг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Ніколай 22.12.2020 23:44
Завтра овчаренко принесе пару кілограмів доларів, бондаренко візьме і скаже :"офіційно приношу вибачення!"
Таке воно - ...овчаріка під білі рученята взять - там є грошенята, натирені з водокачки на схемах, взятках і відкатах,та будинків записаних на родичів а ви кажете 50 тисяч...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Светлана 22.12.2020 22:26
Цитую Любов Майборода:
Є керівники, на яких тримається життєдіяльність міств. Один з них - директор водоканалу Сергій Овчаренко. Жителі міста мають якісну воду, аварії своїчасно ліквідовуються. Багатьом нуворишам хочеться зайняти місце Овчаренка - зарплата 50 тисяч гривень у місяць. Але окрім зарплати є ще велика відповідальніст ь.
Якісну воду? Тому на водоканалі такі величезні черги за питною водою? В Черкасах з крана тече технічна вода.Труби старезні і ніхто їх не збирається замінювати. Водоканал гарно влаштувався - я плачу за воду по тарифам, і ще й купляю, у них же, питну воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Сармат 22.12.2020 21:57
Цитую ЮЗР:
Эту Овчарку не раз видел с какой то курицей..как скупляются в Сильпо (Любава) 8) Берёт телешу и забивает до отказа.. начиная с салатов Польских в пакете и до коньячка 8) Стоял за ним на кассе и чек его был за 6шт!!! И это за раз! А потом с той телегой от кассы на лево бигом на парковку..

от только не надо завидовать)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 голосовал 22.12.2020 20:49
Бондаренко "запропонував директору підприємства написати заяву на звільнення".Да это пусть Бондаренко уходит с поста мэра .За него в основном голосовали, чтобы поддержать его в конфликте с Зеленским, а как только выборы прошли так и " хочу выбачытысь, официйно прыношу выбачення". Ты предал своих избирателей,как ой там из тебя мэр, уходи .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 щука 22.12.2020 18:54
П. Майборода,, що це за місто, життєдіяльність якого тримається на керіникові якогось Водоканалу чи Теплокомунерго? На одному ньому? Ви думаєте, коли пишете таке?