Сьогодні, 24 грудня, під час засідання сесії Черкаської міської ради було згруповано кілька питань та проголосовано за них. Одним із таких проєктів було скасування рішення виконавчого комітету від 20 серпня, в якому йдеться про встановлення стели «Я люблю Черкаси».

1522996687-526

Депутати підтримали скасування рішення, передає Zmi.ck.ua.

Так, йдеться про встановлення напису «Я люблю Черкаси» на території «Долини троянд» по вулиці Гагаріна.

Нагадаємо, що раніше конструкцію хотіли встановити у середмісті Черкас, на площі 700-річчя, у парку «Сосновий Бір», у Долині троянд, в акваторії Дніпра чи навіть за межами міста. Проте, всі ці плани наштовхувалися на супротив громадськості.

Стелу було виготовлено ще у 2016 році, і відтоді їй шукають місце для встановлення. Ще чотири роки тому стверджувалося, що ці роботи коштуватимуть від 190 до 300 тис. грн. Кожна буква важить 300 кг і має висоту 2 м.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Solid/ 08.01.2021 18:02
"надпісь" щоб приїзжі селяни фоткались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Серьожа з рiдних Черкас 26.12.2020 10:14
Цитую Снежана:
Лучше сделать дорогу на ул. СУРИКОВА ПОЖАЛУЙСТА

Цей СУрiков рузький маляр треба останнiй асфальт повикидати та зробити канаву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Микола 26.12.2020 10:04
Це у світі встановлюють стели "Я люблю місто", в Черкасах інший принцип:"Я люблю красти бабло" :D :D доробити і встановити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Снежана 25.12.2020 21:25
Лучше сделать дорогу на ул. СУРИКОВА ПОЖАЛУЙСТА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Снежана 25.12.2020 21:25
Круто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Снежана 25.12.2020 21:23
А мне нравится) я
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 без витребеньок 25.12.2020 10:49
Цитую Говорять Черкаси:
Багато подорожуємо, маємо зо два десятки гарних фото біля таких стел з різних куточків України і не тільки. А в рідних Черкасах, як-то кажуть, силою не будеш милою. Народні обранці, що не так, невже наше славне місто не любе вам?!

Повторення - це плагіат, який ніколи не буде креативним і свідчення про відсутність уяви, смаку і фантазії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Говорять Черкаси 24.12.2020 21:48
[quote name="Любителям фоткатись"]Вперше такий арт-об"єкт з"явився у Нью-Йорку у 1970-х роках в рамках рекламної компанії з розвитку туризму у місті. Майже півстоліття ідея шириться світом. Якщо вже витратили бюджетні кошти, чому не створити гарну фотозону у середмісті, де зазвичай бувають наші гості-туристи? Одеса, наприклад, має дві таких стели, що не заважає одеситам робити добрі справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Любителям фоткатись 24.12.2020 19:02
Цитую Говорять Черкаси:
Багато подорожуємо, маємо зо два десятки гарних фото біля таких стел з різних куточків України і не тільки. А в рідних Черкасах, як-то кажуть, силою не будеш милою. Народні обранці, що не так, невже наше славне місто не любе вам?!

Любов до міста визначається не стелами, конретними справами на благо міста і його жителів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 Говорять Черкаси 24.12.2020 18:45
Багато подорожуємо, маємо зо два десятки гарних фото біля таких стел з різних куточків України і не тільки. А в рідних Черкасах, як-то кажуть, силою не будеш милою. Народні обранці, що не так, невже наше славне місто не любе вам?!