реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін одружується.

У новорічну ніч він зробив пропозицію руки і серця своїй коханій. Обраницею відомого черкаського холостяка стала 25-річна Марія. Вже відомо, що у дівчини є власний магазин одягу.

2222

Як повідомив Юрій Тренкін у коментарі Zmi.ck.ua, зіграти весілля пара планує вже весною цього року.

Відзначимо, що майже 40-річний Тренкін ще жодного разу офіційно не був одружений.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #18 Антон 04.01.2021 07:47
У нього любов з Казаряном, хай дівчата не зачаровуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Просто Мария 03.01.2021 19:04
Первый сезон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Не вірю у прикмети 03.01.2021 13:30
Але. Стоїло Воронову одружитися, так і "злетів" з посади :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 и Артур 03.01.2021 12:46
Цитую Серьожа Шполянский:
Цитую и Артур:
Цитую Серьога Брюсельский:
Цитую и Артур:
Мы с Серёгой в шоке от его выбора. Он ему тот магазин нужен?

слыш ты ведь с солдатом, чого до мене чипляешся шо за дела.у тебя штаны цвета радуги.

Нас не понимают здесь, майн шатц! Бросить бы всё и махнуть обратно к тебе на Рязанщину.

К тебе на рязанщину?Это где пупсик?Рязань знаю,Мосву знаю Ленинград знаю.
Черкащину .Киевщину Полтавщину знаю а Рязаньщина это UKR-хутор?

Спасибо, моя Кошечка. Пупсиком ты меня давно уже не называл. Но знаешь и помниш. До слёз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Серьожа Шполянский 03.01.2021 09:55
Цитую и Артур:
Цитую Серьога Брюсельский:
Цитую и Артур:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 и Артур 02.01.2021 21:35
Цитую Серьога Брюсельский:
Цитую и Артур:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Всё о народе думает 02.01.2021 21:03
Цитую Черкасский фотограф:
Хорошее фото. Но ему не до неё, зря она ему в глаза заглядывает. Правильно подмечено, его взгляд к другому прикован.

Юрий Васильевич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Жениться надо 02.01.2021 20:17
Цитую Бувший:
Саме краще одружуватись під час локдауну, кабаки не працюють, витрати мінімізуються.

На сироте (С)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 СОЛДАТ 02.01.2021 17:31
Цитую Серьога Брюсельский:
Цитую и Артур:
Мы с Серёгой в шоке от его выбора. Он ему тот магазин нужен?

слыш ты ведь с солдатом, чого до мене чипляешся шо за дела.у тебя штаны цвета радуги.

Он в тебе видит родственную душу :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Cвадебный таксист 02.01.2021 17:05
Может и прокачу. А может и нет. По разводах он спец.