Сьогодні Кабінет міністрів погодив кандидатуру нардепа Олександра Скічка на посаду очільника Черкаської ОДА. Він у відповідь зреагував на «Фейсбуці», розповівши про себе, та висловивши свою думку з цього приводу:

«Ви добре знаєте, що я сам родом з Черкащини, тут виріс, навчався, тут живуть мої батьки та друзі. Всі проблеми регіону мені близькі та добре знайомі. Півтора роки тому мене було обрано народним депутатом України по 197 мажоритарному округу, люди вибрали мене представляти їхні інтереси в парламенті України і я кожного дня відповідально ставився до цієї важливої місії.

25_main_new.1507713067

На мою думку, на сьогодні Черкащина є недооціненою та недоінвестованою. Хоча місто та область - є надзвичайно потужною! Моя місія - консолідувати всі сили та зусилля для того, аби Черкащина отримала гідний розвиток. Я докладатиму максимум зусиль для забезпечення тих завдань, які на мене покладені, а досягнуті раніше результати адміністрації буду підтримувати і примножувати. Серед пріоритетів, безумовно, – розвиток інфраструктури, її відновлення, підтримка медичної галузі у боротьбі з пандемією, підготовка до вакцинації, завершення реформи децентралізації. Минулого року нам вдалось отримати для Черкащини рекордне фінансування на ремонт доріг та рекордну кількість відремонтованих кілометрів за всі 29 років незалежності. Ми будемо продовжувати в тому ж напрямку.

Хочу звернутись до мешканців мого 197 округу. Шановні черкащани! Зараз можуть початись маніпуляції з закидами, що «я залишив округ». Проте хочу відразу зауважити, що це не так! Навпаки - тепер я буду ще ближче до Вас, адже за 1.5 роки депутатства Золотоноша, Канів та Черкаси стали для мене надзвичайно близькими! З посади керівника ОДА є реальна можливість допомогти людям мого округу і усієї області. Тому округ від такої синергії лише виграє! Це реальний шанс реалізувати усі заплановані проекти!

Я дякую Президентові та Уряду за довіру і сприймаю її, як аванс, який маю виправдати», – зазначив Скічко.

реклама

Коментарі  

 
0 #26 ХХХ 22.01.2021 13:55
Дружина, в Києві, буде вільна 4 дні на тиждень...
З іншого боку - Черкасах перспектива для когось відкривається...
Але не на довго!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Вікторія 22.01.2021 11:10
Коли вже Черкащиною керуватимуть справжні господарі і професіонали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 СОЛДАТ 21.01.2021 18:16
Цитую 007:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую урюк:
Піду свічку в церкву поставлю. За що Бог нас так карає?

Свічку треба було ставити в кінці квітня 2019 р. :-)

Поставили і перехрестились, що попрощались з баригою, а то іще б за його керування до 2021 року Україна по світу пішла б побиратись.

Ваша пісня про "зловісного баригу" уже два роки як не актуальна.Але рекомендую хреститися і далі.Особливо тоді коли платіжки на комуналку отримувати будете. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 007 21.01.2021 17:24
Цитую СОЛДАТ:
Цитую урюк:
Піду свічку в церкву поставлю. За що Бог нас так карає?

Свічку треба було ставити в кінці квітня 2019 р. :-)

Поставили і перехрестились, що попрощались з баригою, а то іще б за його керування до 2021 року Україна по світу пішла б побиратись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 СОЛДАТ 21.01.2021 15:40
Цитую урюк:
Піду свічку в церкву поставлю. За що Бог нас так карає?

Свічку треба було ставити в кінці квітня 2019 р. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 урюк 21.01.2021 14:20
Піду свічку в церкву поставлю. За що Бог нас так карає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #20 Марина 21.01.2021 12:52
Черкаський мер шикарний, а тут ще Черкаський ОДА. Боже, чим же черкащина так провинила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #19 Аліса 21.01.2021 12:28
Цитую Прапорщик:
Ти четвертий в черзі був,надовго,
просто Капитан Очевидность)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Прапорщик 21.01.2021 11:53
Ти четвертий в черзі був,надовго,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Знову драмтеатр? 21.01.2021 10:30
Черкащина є недооціненою та недоінвестовано ю,
20 січня 2021, 16:01

Облмуздрамтеатр обіцяють відреконструюва ти на 19 млн. грн.
04 жовтня 2013, 17:0
Загальний кошторис реконструкції обласного музично-драматичного театру становить 19 мільйонів гривень.
Про це повідомив під час зустрічі з тележурналістам и голова облдержадмініст рації Сергій Тулуб

Черкаський драмтеатр повністю готовий, але його поки що не відкриють, – Сергійчук
29 грудня 2020, 12:21
Нагадаємо, що 1 липня 2015 року черкаський драмтеатр згорів. Під час розбору завалів навіть загинув робітник.
На першу чергу робіт пішло близько 122 мільйонів гривень.
Ремонт ІІ черги обійшовся у 62 мільйони, поінформував Серг. С.
Загальна вартість ремонту становить 164 мільйони гривень

Петро Ластівка: потрібно ще 25 мільйонів гривень