реклама Делікат

Молоді активісти патріотичних організацій Черкащини влаштували вчора «відзначення» дня народження Президента.

 

Акція відбулася у форматі жалобної ходи, що пройшла під гаслом «У Президента – свято, в Україні – траур». Наприкінці ходи молоді патріоти поклали вінок зі стрічкою «З днем народження!» та портрет людини, схожої на Президента до дверей Черкаської обласної державної адміністрації.


Як інформує прес-служба Черкаської міської організації ВО «Свобода», молодь, яка проводила акцію, мала чорні стрічки, якими заклеїла вуста, що символізувало протест проти порушення прав українців на свободу слова та думки, а також жалобний час мовчання.


Коментуючи подію, координатор Черкаського осередку, заступник голови обласного осередку ВМГО «Сокіл», заступник голови міської організації ВО «Свобода» Сергій Демиденко сказав: «Ця акція у контексті всіх тих подій, що відбуваються останнім часом у Черкасах, є дуже позитивною ініціативою місцевої патріотичної молоді. Щодня саме молодь привертає увагу черкащан до проблем, що їх створила влада, короткочасним перекриттям дороги та іншими креативними заходами. І ми всі разом примусимо владу звернути увагу та виконати наші прості вимоги – не розпліднювати корупцію, не проводити антинародної соціальної політики, не проводити антиукраїнської культурної, мовної, національної політики, а головне – піти у відставку. Усі національно свідомі українці мають бути готовими до української соціальної та національної революції, яка має стати завершальним кроком для реалізації цих вимог української молоді та народу загалом», – наголосив він.

Фото: prostir.ck.ua

реклама

Коментарі  

 
-14 #11 Антон 11.07.2012 22:56
Молодцы!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Марія 11.07.2012 19:25
Цитую Тетяна:
При.......ки, а не молодь. Молодь це та, що працює, навчається, а це - клоуни, гидко дивитись, тупі тушки, які навіть мислити не навчились, маріонетки в руках дорослих дядьок, які цим пліддям добивається власної цілі. Цікаво, скільки заплатили цим в...цям, вони мабуть багато і не коштують. Черкаси осоромили на всю Україну!!!

А вам не соромно? А повинно було б бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Олег 11.07.2012 17:15
Цитую Думка:
шкода тих юнаків, що портрет зі стрічкою несли та вінок, бо вони гріх на свою душу взяли... не можна, діти, такого робити - вам ще в світі жити і своїх діточок народжувати!

А який гріх? президента ян...ка критикувати гріх?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Думка 11.07.2012 11:25
шкода тих юнаків, що портрет зі стрічкою несли та вінок, бо вони гріх на свою душу взяли... не можна, діти, такого робити - вам ще в світі жити і своїх діточок народжувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 О.ЧУПРИНА 11.07.2012 10:03
Цитую Тетяна:
При.......ки, а не молодь. Молодь це та, що працює, навчається, а це - клоуни, гидко дивитись, тупі тушки, які навіть мислити не навчились, маріонетки в руках дорослих дядьок, які цим пліддям добивається власної цілі. Цікаво, скільки заплатили цим в...цям, вони мабуть багато і не коштують. Черкаси осоромили на всю Україну!!!

Жінка такого не напише.Мабуть це Микола Іванович зі Станіславом Юрієвичем пайку відпрацьовують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Олег 11.07.2012 09:47
Цитую Тетяна:
При.......ки, а не молодь. Молодь це та, що працює, навчається, а це - клоуни, гидко дивитись, тупі тушки, які навіть мислити не навчились, маріонетки в руках дорослих дядьок, які цим пліддям добивається власної цілі. Цікаво, скільки заплатили цим в...цям, вони мабуть багато і не коштують. Черкаси осоромили на всю Україну!!!

Пані Тетяна перш ніш критикувати потрібно розібратися. От мені соромно , що у нашій країні такий президент-маріонетка. А де ж молодь працюватиме коли пенсіонерів не по виганяєш, а нових робочих місць не створюють. Питання то чим президент займається. Черкаси соромлять такі як ви котрі сидять вдома і пишуть коментарі. А що ви зробили, щоб нас критикувати. І ще одне, а мислити ви не навчились, якщо у простих речах не можете знайти істину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Йванко 11.07.2012 08:43
Молодці!Так і треба х...ям з ПР!Вони відкрито поводять себе нахабно та відкрито порушують права людей!Будуть знати як розганяти мітинги та бити мітингуючих(нап риклад в Умані)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Марія 10.07.2012 20:45
Вищий клас! Молодці!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Олег 10.07.2012 20:18
Не вистачало лише духового оркестру :lol:
Цікаво, тільки навіщо в статтю "всунули" коментар свободи :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Сергій з Кривалівки 10.07.2012 19:22
Молодці, чудова молодь.... А ті, хто живе за принципом "моя хата с краю", мають пам"ятати, що крайні хати горять першими!...