Гарячі номера телефонів

Вихідець із Канева Андрій Черняк віднедавна очолює Національну академію Служби безпеки України.

CHernyak

Відповідний указ президент України Володимир Зеленський підписав 16 січня.

За інформацією з сайту академії, Андрій Миколайович народився 14 квітня 1980 року в с. Берестя Дубровицького району Рівненської області. Дитинство та юнацькі роки провів у Каневі. Розпочав військову службу в СБ України у 1997 році. У 2002 році закінчив факультет підготовки слідчих для Служби безпеки України при Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Право». Після здобуття вищої освіти проходив військову службу на оперативних та керівних посадах по лініях розвідки та захисту національної державності в регіональних органах і Центральному управлінні СБ України. Має досвід науково-педагогічної роботи. Доктор юридичних наук. Полковник Андрій Черняк має низку відомчих нагород і заохочень.

За даними з Вікіпедії, у сфері наукових інтересів професора Черняка – оперативно-розшукова діяльність. Має досвід роботи в Головному управління Міністерства оборони України.

«Своє призначення сприймаю як велику честь і виклик. Докладу всіх зусиль, щоб привнести нові позитивні зміни та забезпечити максимальну присутність нашого навчального закладу в освітянському й науковому середовищі України та світу», – цитує Андрія Черняка сайт академії.

dsc_9569_1_(1)

dsc_8005_1  

Фото з сайту НА СБУ та з мережі Інтернет

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 Перехожий 03.02.2021 01:27
Із-за таких діячів, які потрапили на службу в СБУ прямо із школи і почався розпад органів держбезпеки та всієї правоохоронної діяльності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Казкар ь 02.02.2021 12:03
Оце дебело !Тепер усi хлопцi з Черкащини стануть СБушниками.Тiльки шось обличчя у нього якесь порепане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100