реклама

реклама

Ціна за квиток у міських маршрутках зросте до семи гривень. За це на своєму засіданні, яке відбулося 2 лютого, проголосував виконавчий комітет більшістю голосів. Рішення про встановлення тарифу вступить у силу через десять днів після його публікації в засобах масової інформації.

1461914771-255-710x434

Підвищенню проїзду в громадському транспорті Черкас передувала передбачена законодавством процедура.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, жодних зауважень чи заперечень із боку жителів на адресу розробника регуляторного акту не надходило.

– Розрахунки стосовно зміни тарифу надали перевізники, з якими укладені договори. Серед їх аргументів – підвищення розміру мінімальної заробітної плати, зростання ціни на пальне та запчастини, – прокоментувала Ірина Удод. – Виключно ці категорії були закладені при перегляді розміру.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду в Черкасах переглядали взимку 2018-ого року.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+10 #11 гоп чіта чіта 03.02.2021 13:13
а де ж кухарчук? де цей робін гуд? чому не обурювався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Степанич 03.02.2021 13:06
Коли до 5 грн підвищували вартість проїзду - такі баталії відбувались!
А тут тишком-нишком підняли до 7 грн, а всі мовчать!
Буйні і активні громадяни вже виїхали всі за кордон?
Де подівались "Нацкорпус", "Правий сектор", "Білий молот", "Автомайдан" ???
Чи вони тільки прибігають, якщо можна чимось поживитись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Олег 02.02.2021 23:37
Уроды! И как это жодних возражений не надходило что они врут я писал и не раз! И друзья так же позор бондаренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Ни стыда ни совести 02.02.2021 20:05
Передайте Ильичу, нам и десять по плечу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 нарід Черкас 02.02.2021 19:38
Тоха, дякуємо за те ,що віддячив нам так за вибір мера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Вдячному 02.02.2021 17:40
Цитую Вдячний нарід:
Рішення політбюро виконкому схвалюемо! Плани виконкому - плани наріда.

Виконавчий комітет проголосував за підвищення тарифу на проїзд у маршрутках з 5 до 7 гривень, пише 18000.
“За” проголосував Анатолій Бондаренко, його однопартієць Сергій Тищенко, секретар міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін, а також “Черкащанин” Віктор Беззубенко. Натомість утрималися представниці “Слуги народу” Анастасія Чубіна та від “Європейської солідарності” Марина Гаркава
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 стабилизец 02.02.2021 17:36
это как всегда на силячих :zzz расчитано. йоги и черкащане с одной ногой за ухом жалают плотить 7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 МІСЦЕВИЙ 02.02.2021 16:32
"...заперечень жителів міста не надходило..."Тобто-згідні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 ЮЗР 02.02.2021 15:25
Я согласен.. Если это будут Мерсы как ранее было на 22м маршруте 8) Но 7грн многовато для ржавых Богданов и темболее Эталонов металоломов.. ДЕБИЛОИДЫ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Зінченко 02.02.2021 14:46
хотілося б дізнатися, а що з необхідного не подорожчало за останні 4-5 місяців- харчі, комунальні послуги, проїзд в транспорті, мобільний зв'язок, медичні послуги, особливо в стоматології??? що ще на черзі- інтернет, Нова пошта, побутова техніка( через підвищення вартості контейнерних перевозок)???????