реклама

реклама

images Призначення народного депутата Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА активізувало політичні процеси в області, адже восени мають відбутися перевибори до Верховної Ради на 197 виборчому окрузі.

Цей факт вже породив ряд політичних чуток та офіційних заяв щодо претендентів, які планують позмагатися за депутатський мандат. Нещодавно до них приєднався ще один політик – куратор ВО “Свобода” у Черкаській області Андрій Іллєнко, пише Zmi.ck.ua.

-Так, не приховую, що маю намір балотуватися восени на 197 виборчому окрузі до Верховної Ради. Вважаю Черкащину своєю малою батьківщиною, тому що в мене батько родом із Черкас (іменем Юрія Іллєнка названа одна із вулиць міста, – Ред), по маминій лінії родина з Канева. Фактично все моє дитинство пройшло в селі Прохорівка Канівського району. Зараз там наше родинне гніздо.

Про причини майбутнього балотування на одному із округів Черкащини:

- На Канівщині похований мій батько, я їй зараз там регулярно буваю. І не тільки там, але й в Золотоноші, Каневі, Черкасах. Дуже багатьох людей тут знаю. Причина не в тому, що десь звільнився округ і я вирішив іти. Причина в тому, що в мене прив’язка до цієї землі. У мене за неї болить душа.

Про зміну керівництва обласної організації партії:

- Не хочу сказати, що до попереднього керівника обласної організації Юрія Ботнара були якісь претензії. Це було загальне, спільне рішення. Це була і позиція попереднього керівництва, цілком із сприйняття того, що мають відбутися кадрові зміни зараз.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 черкасець 19.02.2021 16:57
Цитую Кух*рчук:
Уся та сволота, що знущалася над Черкасами останні роки, так дискредитувала націоналістичну ідею, що Путін з усіма своїми пропагандонами не зміг, а Іллєнко мувить, що до мініхфюрера у нього немає претензій, тобто він такий же мучудак, як і ботнар (з маленької літери і з презирством)

ти краще розкажи за що тобі Льовочкін і компанія гроші давали на вибори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 А навіщо країні 17.02.2021 19:44
Депутати х хворою душею? Нехай підлікується у психіатрів й потім приходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Кух*рчук 17.02.2021 17:43
Уся та сволота, що знущалася над Черкасами останні роки, так дискредитувала націоналістичну ідею, що Путін з усіма своїми пропагандонами не зміг, а Іллєнко мувить, що до мініхфюрера у нього немає претензій, тобто він такий же мучудак, як і ботнар (з маленької літери і з презирством)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Каневчанин 17.02.2021 17:34
По Каневу этот хлопец не пройдет! Тут их слабода так обоср..сь, что шансов нема. Хоть и болит душа, но не выйдет ни шиша! О, стихами заговорил! :lol: Лучше займись чем то полезным, а то все прутся в депутаты, а работать кто будет? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 Анатолій 17.02.2021 16:47
Насправді дуже хороший кандидат і порядна людина! Якби був у нас на 194 - обовязково його підтримав би!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Контроль 17.02.2021 16:04
там ботнар настільки все завалив, що тепер будуть просто від згадки про свободу плювати в очі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 арсен 17.02.2021 16:02
От черкащины похоже идёт балотироваться очередной Шуфрик проходимец.Бывшие свободовцы которые оказывается были на содержании партии донецких отморозков вымутили себе в бюджете госфинансирован ие на съёмку ура патриотических фильмов.Сколько ж миллионов из госбюджета за счёт пенсионеров отмыто на съёмках тех опусов и кто эту муть смотрел когда.Военным пенсионерам которые служили в тьмутаракани воевали гибли и получали ранения которые сегодня выиграли суды по перерасчётам пенсий сейчас погашают иски за 2018 год.А только на велыке крадивныцтво на восстановление замков понимай просто на воровство денег Зе брехунами в этом году потратят 2 млрда гривен.И вы дорогие соотечественник и думаете за это надо было стоять на майданах и приводить к власти этих юных воров гомосеков альфонсов фотографов в парламент .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Іван Іванович 17.02.2021 15:49
:D :D :D :D свободка так попрацювала в Черкасах і області за останні 5 років, що правоохоронним органам ще довго скучати не прийдеться, тому перемога вам хлопці тільки у снах світить.