Відповідаючи на запитання журналіста «Прочерку», голова Черкаської ОДА Олександр Скічко назвав основні об’єкти області, які необхідно завершити.

151428687_528522074792907_4572933857622621580_n

Зокрема, це Черкаський драмтеатр, аеропорт (по якому відкрито низку кримінальних проваджень), школа олімпійського резерву, обласний центр екстреної медичної допомоги.

По проблемі Черкаського аеропорту голова ОДА пообіцяв провести окрему пресконференцію.

Він наголосив, що головна проблема області – не до кінця використаний потенціал області, яка лежить у центрі України, має річку Дніпро.

– В цілому багато проблем також в аграрному секторі, по будівництву, по екології, – додав Олександр Скічко. – Вважаю, що для розв’язання всіх проблем потрібно встановлювати певні терміни і їх дотримуватися.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Алекс 18.02.2021 09:32
Головна проблема, це коррупция! Завжди знайдеться той,кому надо шось дать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Основна проблема 17.02.2021 22:37
Це перманентно змінювані очільники черкащини, які всідаються в крісло під старовинним девізом Цезаря Пшонки "Veni, vidi, vici", що по їх понятіях "Прийшов, урвав, злиняв".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Порядок 17.02.2021 20:27
Одна з головних проблем це поліція, яка не те що нічого не робить, а ще й гроші зшибає з жителів Черкащини. Це реально велика проблема. Риба гниє з голови. От тут голова це курортна й осіпака і всі їхні політики дніпропетровськ і. Стидоба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Степанич 17.02.2021 16:47
По школі олімпійського резерву (Пастерівська-Сагайдачного) - там жах.
Будували без технічного нагляду!
Тепер треба багато переробляти, бо не дотримались будівельних норм!
Хто за це буде відповідати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Бувший 17.02.2021 15:49
Гловна проблема в Україні це, коли керівники,які відповідають за освоєння коштів платників податків при будівництві або ремонтах різних об^єктів головним вважають, скільки грошей при цьому покласти в особисту кішеню. По цій причині 130 млн фактично вкрали в аеропорту,різні суми називають на драмтеатрі, школі олімпійської підготовки та іншших. А коли за цим крадівництвом стоять перші керівники області принцинова позиція прокуратури та інших дармоєдів у погонах дорівнює нулю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 пацаева 17.02.2021 14:08
дайош нове дихання ЧШК, Азоту, Хімволокну, Фотоприбору і т.д. !!!!! ой, забув - Табачка у центрі, Пивзаводи (два!), Аврора, новий мікрорайон на чаїному острові (із мостом та стадіоном!), допоможемо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Зінченко 17.02.2021 13:16
головна проблема - відсутність інвестицій у виробництво і створення достойних робочих місць, відкриття нових виробництв...аеропорт тільки з великою натяжкою зможе давати якісь податки до держбюджету, а аграрний сектор всеціло залежить від погоди- яскравий приклад 2020рік і ціни на харчі..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 вован 17.02.2021 13:14
Язиком говорити - не мішки тягати. Слова стерплять все - головне побільше наобіцяти!!!